Alle berichten van NN

Weekend 25+26/11

Logo SK Heusden06

ZATERDAG 25/11/2017
U11-Jorn 9:30 SK Heusden 06 – W.Koersel
U7-1 9:30 SK Heusden 06 – Bolderberg FC
U12-Wout 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06
U9-Kris 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06
U8-Jamie 11:00 SK Heusden 06 – KFC Ham United
U13-Tekin 13:00 Houthalen VV – SK Heusden 06
U15 14:00 SK Heusden 06 – Thes Sport
Reserven 14:30 Sporting Winterslag – SK Heusden 06
U21 14:30 Kaulille FC- SK Heusden 06
Veteranen 15:00 Vet. HSK – FIBL
ZONDAG 26/11/2017
U12-Rafael 9:30 SK Heusden 06 – Stal Sport
U9-Gerd 9:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC
U9-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – Racing Peer
U8-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – GS Bree-Beek
Victoria 10:00 Miezeriken – Victoria Heusden
U17 10:00 Fl.Paal – SK Heusden 06
U7-1 10:00 Sp.Wijchmaal – SK Heusden 06
U13-Jean-Marie 11:15 SK Heusden 06 – FC Bolderberg
U10-Camille 11:15 SK Heusden 06 – KFC Ham United
1ste Ploeg 14:30 SK Heusden 06 – Sporting Winterslag

LU-koekjes

De koekjes zijn uitgeraapt en in zakjes gestoken (zie foto) gereed om afgehaald te worden.
Af te halen tijdens de trainingen en wedstrijden van SK Heusden 06.
Zaterdag 18/11 van 9:00 uur tot 17:00 uur – zondag 19/11 van 9:00 uur tot 13:30 uur.
LU-koekjes in keuken 1Winnaars van de verkoop waren dit jaar: Stef Leten en Andy Put, zij hebben afzonderlijk  vijftig pakketten verkocht (in het totaal honderd) en Sjoerd de Vries met 40 pakketten.  Zij behoren alle drie tot de U12 van Wout die met zijn groep ook de meeste koeken hebben verkocht. Proficiat en dank u wel aan iedereen.

Weekend 17, 18 en 19/11

bal rafael

VRIJDAG 17/11
Reserven 19:45 KVK Beringen (mix beloften)-SK Heusden 06   4 – 3
ZATERDAG 18/11
U12-Rafael 9:30 FC Anadol – SK Heusden 06  9 – 2
U7-2 9:30 SK Heusden 06 – KFC Helson  NVT
U9-Kris 10:00 AC Tervant – SK Heusden 06  13 – 8
U6 10:00 Thes Sport - SK Heusden 06  NVT
U12-Wout 11:00 VV Lummen - SK Heusden 06  8 – 3
U8-Joeri 14:30 Achel VV – SK Heusden 06  13 – 9
Veteranen 15:00 Vet.HSK – Vet. – Vet. Hal Sport  8 – 1
U7-1 15:00 W. Koersel - SK Heusden 06  NVT
Reserven               VRIJ
ZONDAG 19/11
U15 9:15 SK Heusden 06 – KFC Ham United  2 – 13
U13-Tekin 9:30 Park Houthalen – SK Heusden 06
U9-Gerd 9:30 SK Heusden 06 – Turkse FC  9 – 13
U9-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – KVK Beringen  9 – 9
Victoria 10:00 Ambras – Victoria Heusden  4 – 2
U8-Jamie 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06  9 – 10
U17 11:15 SK Heusden 06 – VV Lummen  5 – 3
U13-Jean-Marie 11:15 SK Heusden 06 – AC Tervant  5 – 2
U10-Camille 11:15 SK Heusden 06 – Fl.Paal  5 – 8
1ste Ploeg                  VRIJ

Wedstrijd vrijdagavond in Beringen is een oefenwedstrijd.

Overlijden Angèle Vos

Angèle Vos web

Men meldt ons het overlijden van Angèle Vos weduwe van Frans Vogels.

Angèle is de grootmoeder van Frederik Vogels (speler senioren), moeder van Stefan, Erik, Ludo en Dominic. Alle vier nauw betrokken bij  de voetbal in Heusden-dorp.

De uitvaartliturgie, waartoe u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de parochiekerk St.-Willibrordus, St.-Willibrordusplein te Heusden-Centrum op donderdag 16 november 2017 om 10.30 uur, gevolgd door de teraardebestelling. Woensdag gebedswake om 19.15 uur in voornoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot groeten in het funerarium Witters en Baers, St.-Willibrordusplein 29, 3550 Heusden-Centrum.
Wij willen de getroffen families onze oprechte deelneming aanbieden.

Wedstrijden deze week ….

LULaatste week om je bestelling binnen te brengen… tot zondag 12/11

Woensdag 8/11/2017
U6 18:00 SK Heusden 06 – KFC Ham United  NVT
U10 18:30 Thes Sport – SK Heusden 06  1 – 6
Donderdag 09/11/2017
U13-Jean-Marie 18:30 WS Linkhout A - SK Heusden 06  4 – 2
ZATERDAG 11/11/2017
Veteranen- 10/11 20:00 Ham-Taxandria – Vet. HSK  1 – 8
U12-Wout 09:30 SK Heusden 06 – Fl.Paal  21 – 2
U11-Jorn 09:30 SK Heusden 06 – Stal Sport  6 – 8
U9-Kris 09:30 SK Heusden 06 – WS Linkhout  7 – 16
U8-Joeri 09:30 SK Heusden 06 – Bolderberg FC  22 – 7
U9-Rachid 10:00 Melo Zonhoven - SK Heusden 06  16 – 13
U8-Jamie 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  5 – 12
U13-Tekin 13:00 SK Heusden 06 – Racing Peer
U7-1 14:00 Kattenbos Sport – SK Heusden 06  NVT
Reserven 14:30 SK Heusden 06 – BS Sport  10 – 0
U21 14:30 Fl.Paal - SK Heusden 06  4 – 3
ZONDAG 12/11/2017
U12-Rafael 09:30 SK Heusden 06 – KFC Ham United  11 – 0
U7-2 09:30 SK Heusden 06 – MD Halen  NVT
Victoria 10:00 Kwalaak - Victoria  6 – 6
U15 11:00 Halvenweg Zonh. – SK Heusden 06  3 – 3
U17 11:15 Herk-de-Stad FC – SK Heusden 06  3 – 4
1ste Ploeg 14:30 BS Sport – SK Heusden 06  2 – 3
Dinsdag 14/11/2017
U9-Gerd 18:30 W. Koersel- SK Heusden 06

Nieuwe T1 en T2 en TU21

Bart Poelmans 1
Wij hebben een nieuwe T1, BART POELMANS, is vandaag aangesteld als hoofdtrainer. Proficiat Bart.

Yves Aendekerk 1

Het bestuur van SK Heusden 06 beslist om Yves Aendekerk aan te stellen als T2 - trainer.
Samen met Bart Poelmans zal hij de senioren begeleiden.
Yves is als oud-speler bekend met de club.

Rafael Emilio 1
Ook voor onze U21 hebben wij een oplossing gevonden. Rafael Figueroa zal hun trainer worden en regelmatig bijgestaan worden door Gerd Liesens.

Weekend 4+5 november

LU LU-koekjesactie van  10/10 tot 12/11
Bij het ingaan van de winterperiode spelen de senioren om  14:30 uur. Gelieve hiermede rekening te houden.

ZATERDAG 04/11
U8-Jamie 9:45 Stal Sport – SK Heusden 06  14 – 4
U6 9:45 Stal Sport – SK Heusden 06  NVT
U13-Tekin 10:00 Fl.Paal – SK Heusden 06
U9-Kris 10:00 KFC Ham – SK Heusden 06  15 - 9
U8-Joeri 10:00 KFC Ham - SK Heusden 06  7 – 15
U13-Jean-Marie 11:00 SK Herkenrode – SK Heusden 06  3 – 10
U11-Jorn 11:00 WS Linkhout - SK Heusden 06  5 – 6
U12-Rafael 12:30 KFC Helson – SK Heusden 06
U7-2 13:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal  NVT
U21 13:30 SK Heusden 06 – Thes Sport  0 – 7
Reserven 14:30 Thes Sport B - SK Heusden 06  1 – 4
Veteranen Schutterboys Zonh.- Vet HSK  FF SZ
ZONDAG 05/11
U15 9:15 SK Heusden 06 – AC Tervant  2 – 7
U9-Gerd 9:30 SK Heusden 06 – Sp.Wijchmaal  5 – 16
U9-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – Calcio Genk  18 – 17
U7-1 9:30 KSK Meeuwen – SK Heusden 06  NVT
Victoria 10:00 Victoria – DVV Schulen  0 – 6
U12-Wout 11:00 WS Linkhout – SK Heusden 06
U17 11:15 SK Heusden 06 – WS Linkhout  1 – 1
U10-Camille 11:15 SK Heusden 06 – W.Koersel  4 – 3
1ste Ploeg 14:30 SK Heusden 06 – Thes Sport B  1 – 3
WOENSDAG 08/11
U10-Camille 18:30 Thes Sport  - SK Heusden 06

 Wedstrijdbal eerste ploeg:  Buurthuis Den UBBEL,  Ubbelstraat, 3550 Heusden-Zolder

Inhaalwedstrijd

Op woensdag 1 november wordt de stilgelegde wedstrijd van de eerste ploeg van woensdag 30/08/2017  herspeeld.
Om 15:00 uur is de wedstrijd Sparta Lille – SK Heusden 06 te bekijken in de Bosuilstraat 4, 3910 Neerpelt.
Vanaf het weekend 4 november beginnen de wedstrijden voor senioren om 14:30 uur ( tot einde januari).

Hoera een meisje

geboorte Cilou

Bij de familie Jouck-Ceunen is het feest.
CILOU is geboren op vrijdag 27 oktober.  Cilou is het dochtertje van Wim (speler seniors) en Steffi. Nonkel Toon en opa Ludo (bestuur) zijn evenzeer in de wolken net als oma Nicole en tante Kelly.
Wij willen de gelukkige ouders, grote broer en hun familie het allerbeste wensen met hun prille geluk.

Weekend wedstrijden 28/10 tot 01/11

LU

 

LU-koekjesactie van  10/10 tot 12/11 

 

VRIJDAG 28/10/2017
U17 09:15 MD Halen – SK Heusden 06  5 – 4
ZATERDAG 28/10/2017
U12-Wout 09:30 SK Heusden 06 – AC Tervant  3 – 8
U11-Jorn 09:30 SK Heusden 06 – AC Tervant  11 – 1
U9-Kris 09:30 SK Heusden 06 – VK Gestel  5 – 16
U8-Joeri 09:30 SK Heusden 06 – FC Eksel  22 – 4
U7-1 09:30 SK Heusden 06 - W. Koersel  NVT
U8-Jamie 11:00 SK Heusden 06 – Turkse FC  10 – 4
U7-2 12:30 VV Lummen - SK Heusden 06  NVT
Veteranen 15:00 Vet. Herk FC – Vet. HSK  1 – 2
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – G.T.Lommel Kolonie  2 – 0
U21 15:00 FC Eksel – SK Heusden 06  3 – 3

 

zomertijdklok

WINTERTIJD :
DRIE uur wordt TWEE uur

 

ZONDAG 29/10/2017
U12-Rafael 09:30 SK Heusden 06 – Sp.Wijchmaal  15 – 1
U9-Gerd 09:30 SK Heusden 06 – Stal Sport  3 – 27
Victoria 10:00 Groene Wijk – Victoria  4 – 1
U15 10:00 RC Hades – SK Heusden 06  FF 5-0
U13-Jean-Marie 11:15 SK Heusden 06 – VK Gestel  2 – 1
U6 11:15 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg  NVT
1ste Ploeg 15:00 GT Lommel Kol. – SK Heusden 06  2 – 2
WOENSDAG 01/11/2017
1ste Ploeg 15:00 Sparta Lille – SK Heusden 06  3 – 0

Woensdag 1 november is er GEEN training voor de jeugd.

Wedstrijden weekend 21+22/10

LU LU-koekjesactie van  10/10 tot 12/11 DOE MEE  !!!

ZATERDAG 21/10
U11 9:30 SK Heusden 06 – Fl.Paal  1 – 3
U9-Kris 9:30 FC Anadol - SK Heusden 06  19 – 2
U12-Rafael 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06  2 – 7
U13-Jean-Marie 11:00 FC Anadol – SK Heusden 06  7 – 6
U8-Jamie 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  8 – 9
U7-2 11:15 SK Heusden 06 – Zonhoven VV  NVT
U13-Tekin 13:00 VK Gestel – SK Heusden 06
U7-1 10:00 Racing Peer – SK Heusden 06  NVT
U21 13:30 SK Heusden 06 – Stal Sport  7 – 2
Veteranen 15:00 Vet. HSK – Vet.Lindelhoeven  1 – 4
Reserven 15:00 Amandina VC – SK Heusden 06  5 – 1
ZONDAG 22/10
U15 9:15 SK Heusden 06 – Turkse Rangers  1 – 5
U6 9:15 SK Heusden 06 – AC Tervant  NVT
U9-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – RC Hades  14-16
Victoria 10:00 O.L.Meulenberg – Victoria  1 – 4
U9-Gerd 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06  5 – 10
U17 11:15 SK Heusden 06 – THOR Hasselt  1 – 2
U10-Camille 11:15 SK Heusden 06 – WS Linkhout  20 – 3
U8-Joeri 12:00 E.Houthalen - SK Heusden 06  2 – 18
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Amandina VC  0 – 0

Wedstrijdballen 1ste Ploeg:  Juwelier De Greeve,  Koolmijnlaan 141,  3550 Heusden-Zolder en Dakwerken Elsen-Houben, Voortstraat 15, 3560 Lummen en Sanmax Projects.

CURSUS KANDIDAAT-SCHEIDSRECHTERS

Bureau Arbitrage Limburg richt een cursus verspreid over drie lessen (drie zaterdagen van 9.00 tot 12.30) voor zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaat-scheidsrechters in.
Startdatum 21 oktober 2017. Locatie: Bondsgebouw Boekstraat 130 te Hasselt.
Kandidaten moeten minstens 15 jaar zijn, over hun politieke en burgerlijke rechten beschikken, medisch geschikt zijn en toegewezen aan een werkende club van Voetbal Vlaanderen.
Inschrijvingen en/of inlichtingen :
Prov. secretariaat, Boekstraat 130, 3500 Hasselt
Tel. 011/28.16.30 ; fax 011/28.56.00.
E-mail: carl.coopmans@voetbalvlaanderen.be
of op het secretariaat van SK Heusden 06

wedstrijden weekend 14+15/10

bal rafael

ZATERDAG 14/10/2017
U11-Jorn 9:30 SK Heusden 06 – KVK Beringen  4 – 6
U6 9:15 SK Heusden 06 – W.Koersel  NVT
U9-Rachid 9:30 AC Tervant – SK Heusden 06  13-18
12-Wout 10:00 HW Zonhoven – SK Heusden 06  3 – 3
U7-1 10:15 Stal Sport – SK Heusden 06  NVT
U9-Kris 11:00 Fl. Paal – SK Heusden 06  10 – 10
U8-Jamie 11:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout  13 – 1
U13-Jean-Marie 11:15 Thes Sport – SK Heusden 06  4 – 2
U8-Joeri 12:00 AC Tervant – SK Heusden 06  3 – 21
U21 14:30 Turkse FC – SK Heusden 06  8 – 5
Veteranen 15:00 VHSK – Onder de Toren  2 – 3
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – Halveweg Zonhoven  4 – 5
ZONDAG 15/10/2017
U15 9:15 SK Heusden 06 – MD Halen  3 – 8
U12-Rafael 9:30 SK Heusden 06 - SV Herkol  5 – 5
U7-2 9:30 SK Heusden 06 – Thes Sport  NVT
Victoria 10:00 Victoria – Kiewit Koersel  2 – 2
U13-Tekin 10:30 Thor Hasselt – SK Heusden 06
U17 11:15 Torpedo Hasselt – SK Heusden 06  7 – 2
U10-Camille 11:15 SK Heusden 06 – AC Tervant  8 – 3
U9-Gerd 13:00 Tukse FC – SK Heusden 06  7 – 10
1ste Ploeg 15:00 Halveweg Zonhoven – SK Heusden 06  5 – 1

 

Weekend 07 + 08 /10

bal rafael

ZATERDAG 7/10
U12-Wout 9:30 SK Heusden 06 – KVK Beringen  6 – 8
U11-Jorn 9:30 W. Koersel – SK Heusden 06  3 – 6
U9-Kris 9:30 SK Heusden 06 – Thes Sport  4-16
U7-1 9:30 SK Heusden 06 – Sp.Wijchmaal  14-14
U8-Joeri 10:00 KFC Ham U. – SK Heusden 06  12-8
U12-Rafael 12:30 Stal Sport – SK Heusden 06  1 – 16
U17 13:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal  0 – 5
U13-Tekin 13:00 SK Heusden 06 – Houthalen VV  5 – 2
U21 13:30 SK Heusden 06 – Kadijk Sport  2 – 3
Reserven 15:00 Houthalen VV – SK Heusden 06  4 – 0
ZONDAG 08/10
MOSSELDAG op SK Heusden 06
U9-Gerd 9:30 SK Heusden 06 – W.Koersel  5 – 8
U7-2 9:45 Bolderberg FC – SK Heusden 06  NVT
Victoria 10:00 Tournee – Victoria Heusden
U15 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06  3 – 5
U9-Rachid 10:00 Racing Peer – SK Heusden 06  26-5
U10-Camille 10:30 KFC Ham U. – SK Heusden 06  3 – 4
U8-Jamie 11:00 GS Bree-Beek – SK Heusden 06
U13-Jean-Marie 11:15 Bolderberg FC – SK Heusden 06  3 – 2
U6 12:30 Turkse FC – SK Heusden 06  NVT
1ste Ploeg 15:00 Houthalen VV – SK Heusden 06  3 – 2

weekend 30/9+01/10

vlag SKH06 Hans

ZATERDAG 30/09/2017
U12-Wout 9:30 SK Heusden 06 – VV Lummen  3 – 11
U10 9:30 Fl.Paal – SK Heusden 06  5 – 2
U7-1 9:30 KFC Helson – SK Heusden 06  NVT
U13-Tekin 13:00 SK Heusden 06 – Park Houthalen  4 – 2
Reserven SK Heusden 06V.Loksbergen  FF 5-0
U15 15:00 KFC Ham U. – SK Heusden 06  4 – 1
U8 deelname coca-colacup RC Hades  NVT
U8 deelname coca-colacup RC Hades  NVT
U9 deelname coca-colacup RC Hades  NVT
U9 deelname coca-colacup RC Hades  NVT
 Veteranen 15:00  FC Moderne Deurne – VHSK  3 – 5
ZONDAG 01/10/2017
U17 9:30 VV Lummen - SK Heusden 06  1 – 4
U12-Rafael 9:30 SK Heusden 06 – FC Anadol  7 – 3
U7-2 9:30 SK Heusden 06 – W. Koersel  NVT
Viktoria 10:00 Opel Theys – Viktoria Heusden  3 – 0
U13-Jean-Marie 10:00 AC Tervant - SK Heusden 06  1 – 2
U6 12:15 Sk Heusden 06 – Thes Sport  NVT
1ste Ploeg 15:00 V. Loksbergen - SK Heusden 06  1 – 4

Weekendwedstrijden 23+24/09

bal rafael

                                ZATERDAG 23/09
U9-Kris 09:30 WS Linkhout – SK Heusden 06  13 – 9
U12-Wout 10:00 Flandria Paal – SK Heusden 06  6 – 7
U9-Gerd 10:00 Stal Sport – SK Heusden 06  19-12
U8-Jamie 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06  12-9
U8-Joeri 10:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06  6 -17
U6 10:30 KFC Ham U. – SK Heusden 06  NVT
U7-2 11:30 MD Halen – SK Heusden 06  NVT
U7-1  14:00 SK Heusden 06 - SK Heusden 06  NVT
U12-Rafael 11:30 KFC Ham United – SK Heusden 06
U11-Jorn 12:30 Stal Sport – SK Heusden 06  5 – 6
U21 13:00 SV Breugel – SK Heusden 06  7 – 2
U13-Tekin 13:30 Racing Peer – SK Heusden 06
Reserven afgelast SK Heusden 06 - L.S. Leut (vriendsch.)
                              ZONDAG 24/09
U15 09:15 SK Heusden 06 – Halveweg Zonhoven  7 – 4
U9-Rachid 09:30 SK Heusden 06 – Melo Zonhoven  9 – 13
Victoria 10:00 Victoria – Groene Wijk  3 – 4
U17 11:15 SK Heusden 06 – Herk-de-Stad FC  2 – 1
U13 11:15 SK Heusden 06 – WS Linkhout  25 – 5
U10 11:15 SK Heusden 06 – Turkse FC  2 – 6
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – FC Eksel B  4 – 1

Wedstrijdbal 1ste ploeg:  Begrafenissen Convents, Kerkstraat 5, 3581 Beringen

U7

We hebben op dit ogenblik meer als genoeg spelers voor de U7. Aangezien we niet genoeg trainers hebben die deze groep willen trainen en wij geen andere oplossing hebben, zijn wij verplicht een  spelers-stop te houden.   Jammer, maar helaas….

Weekendwedstrijden 16+17/09

Rafael in DR 1                             RAFAEL E. FIGUEROA  in de Dominicaanse Republiek !

ZATERDAG 16/09
U12-Wout 9:30 SK Heusden 06 – WS Linkhout  11 – 2
U11-Jorn 9:30 SK Heusden 06 – WS Linkhout  10 – 1
U9-Rachid 9:30 Calcio Genk – SK Heusden 06  9 – 10
U8-Jamie 11:00 SK Heusden 06 – Stal Sport  7 – 6
U13-Tekin 13:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal
U21 13:30 SK Heusden 06 – GS Bree-Beek  0 – 1
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – Fl.Termolen  5 – 2
ZONDAG 17/09
U12-Rafael 9:30 SK Heusden 06 – KFC Helson  8 – 2
U10-Camille 9:30 W.Koersel – SK Heusden 06  3 – 5
U8-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – KFC Ham United  12 – 6
U9-Gerd 9:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC  10 – 7
U17 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06  1 – 6
U15 10:00 AC Tervant – SK Heusden 06  7 – 2
Victoria 10:00 Heikant Helcht. – Victoria  3 – 5
U13-Jean-Marie 11:15 SK Heusden 06 – SK Herkenrode  7 – 7
1ste Ploeg 15:00 Fl.Termolen – SK Heusden 06  0 – 2

Trainer-begeleider voor de U6

Wij zijn DRINGEND op zoek naar een trainer voor onze kleinste categorie = de U6.
Trainingsdata af te spreken, voorlopig op woensdag en vrijdag. Wedstrijden op zondag (thuismatchen). Wij geven geen verloning wel een vergoeding.
Kandidaten gelieve contact op te nemen met Koen De Haes ( jeugdcoördinator) 0492 453 372 of aan het secretariaat 0476 508 845.

PASDAGEN (2 de)

Zoals afgesproken zal er op dinsdag 12 en woensdag 13 september een pasdag gehouden worden voor diegene die nog niets aangepast hebben.
Voor de U6 tot U13 is dit een trainingspak of regenjas.
Vanaf U15 enkel een trainingsvest of regenjas.
Je kan komen passen tussen 18:30 uur en 20:30 uur.

Grijp deze kans, want van dan af moet je zelf voor je tenue zorgen.