Alle berichten van NN

Week 25+26+27/11/2022

De kwakkel die de ronde doet dat er bij SK Heusden 06, 4 (vier) kunstgraspleinen komen is echt van de pot gerukt. De waarheid is dat wij een MILKA actie houden om met de opbrengst mazout aan te kopen voor de kleine kleedkamers. Ook wij moeten elke eurocent omdraaien!

MILKA
KERST-NIEUWJAAR CHOCOLADE ACTIE
Verras uw familielid met een heerlijke 11delig Milka-chocolade pakket (10,00 euro/pakket)  bij de eindejaarsfeesten.

Bestellingen voor een heerlijk MILKA-pakket kunnen binnengebracht wordt tot uiterlijk zondag 27 november!
Ook de kleurplaten mogen binnengebracht worden.
De 2 mooiste krijgen een leuke prijs!

BESTELLEN  bij spelers, trainers, medewerkers, bestuur
of op secretariaat (Noordberm 31)

VRIJDAG  25/11/2022
U12-Koen 18:30 HW Zonhoven – SK Heusden 06 9 – 0
Reserven 20:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 4 – 7
ZATERDAG 26/11/2022
U8-Berre 9:00 Houthalen VV – SK Heusden 06 20 – 8
U11- Joeri 9:30 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 2 – 8
U10-Rachid 9:30 KVK Beringen – SK Heusden 06 6 – 0
U7-Kian 9:30 Juve Hasselt – SK Heusden 06 NVT
U6-Maxim 10:00 SK Heusden 06 – Stal Sport NVT
U13-Jean-Marie 10:50 FC Paal Tervant – SK Heusden 06 4 – 4
U15-Gerd 11:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 4 – 9
U9-Camille 12:30 K.Sp.Wijchmaal – SK Heusden 06 6 – 12
U21-Koen 14:00 SK Heusden 06 – VK Gestel 4 – 0
ZONDAG  27/11/2022
Victoria 10:00 Roost VV- Victoria 6 – 8
U12-Koen 10 dec. E.Termien – SK Heusden 06
U11-Yves 10:00 SK Heusden 06 – KFC Anadol 6 – 2
U17-Koen 10:15 Stal Sport – SK Heusden 06 4 – 1
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – E. Termien 0 – 1
U15-Mathias 11:15 HW Zonhoven – SK Heusden 06 8 – 1
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

19 + 20/11/2022

MILKA
KERST-NIEUWJAAR CHOCOLADE ACTIE
Verras uw familielid met een heerlijke 11delig Milka-chocolade pakket (10,00 euro/pakket)  bij de eindejaarsfeesten.

Bestellingen voor een heerlijk MILKA-pakket kunnen binnengebracht wordt tot uiterlijk zondag 27 november!
Ook de kleurplaten mogen binnengebracht worden.
De 2 mooiste krijgen een leuke prijs!

BESTELLEN  bij spelers, trainers, medewerkers, bestuur
of op secretariaat (Noordberm 31)

Zaterdag  19/11/2022
U11-Joeri 9:30 Wezel Sport – SK Heusden 06 2 – 12
U9-Camille 9:30 Zonhoven U. – SK Heusden 06 10 – 6
U8-Berre 9:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC 14 – 9
U15-Mathias 10:00 SK Heusden 06 – Hechtel FC 0 – 11
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen 5 – 2
U12-Koen 10:00 SK Heusden 06 – W.Koersel  2 – 11
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – KRC Peer 12 – 2
U15-Gerd 11:00 VV Lummen – SK Heusden 06 2 – 0
U11-Yves 11:00 AA Rekem – SK Heusden 06 3 – 6
U21-Koen 14:00 KFC Exc. Vorst – SK Heusden 06 2 – 4
Reserven 14:30 Fc Eksel – SK Heusden 06 4 – 3
Zondag  20/11/2022
Victoria 10:00 Victoria – De Penspony’s 2 – 1
U17-Cihat 10:00 RC Hades – SK Heusden 06 3 – 2
U7-Kian 10:00 SK Heusden 06 – Herk-de-Stad NVT
U6-Maxim 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06 NVT
1ste Ploeg 14:30 SK Heusden 06 – Eendracht Zelem 1 – 1
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal 1ste Ploeg: DAKWERKEN Elsen-Houben, Voortstraat 15, 3560 Lummen

10+11+12+13/11/2022

 

Donderdag  10/11/2022
U12-Koen 18:30 SK Heusden 06 – Bolderberg FC 3 – 8
VRIJDAG  11/11/2022
U17-Cihat 11:30 Torpedo Hasselt – SK Heusden 06 9 – 0
Reserven 19:30 SK Heusden 06 – E. Zelem 4 – 2
ZATERDAG 12/11/2022
U12-Koen 9:25 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 1 – 4
U6-Maxim 10:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC  NVT
U13-Jean-Marie 10:30 Turkse FC – SK Heusden 06 2 – 3
U15-Gerd 11:00 SK Heusden 06 – KFC Tongerlo 1 – 2
U7-Kian 11:00 WS Linkhout – SK Heusden 06 NVT
U8- Berre 11:30 KFC Anadol – SK Heusden 06 5 – 12
U15-Mathias 13:30 Zonhoven U. – SK Heusden 06 12 – 1
U21-Koen 14:00 SK Heusden 06 – Stal Sport 3 – 0
ZONDAG  13/11/2022
U9-Camille 9:30 SK Heusden 06 – Stal Sport 6 – 13
Victoria 10:00 Sparta – Victoria 2 – 2
U11-Yves 10:00 SK Heusden 06 – As-Niel United 4 – 2
U17-Koen 11:15 KFC Helson – SK Heusden 06 3- 1
U10-Rachid 11:15 W. Koersel – SK Heusden 06 4 – 2
1ste Ploeg 15:00 Bokrijk Sport – SK Heusden 06 0 – 5
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

3+4+5+6/11/2022

DONDERDAG 03/11/2022
U15-Gerd 19:00 STVV – SK Heusden 06 2 – 1
VRIJDAG 04/11/2022
Reserven 19:30 Verbr.Loksbergen – SK Heusden 06 3 – 1
Zaterdag 05/11/2022
U11-Yves 9:30 KVV Lummen – SK Heusden 06 2 – 4
U8-Berre 9:30 SK Heusden 06 – KVK Beringen 19 – 1
U15-Mathias SK Heusden 06 – KFC Anadol FFSKH
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – VK Gestel 3 – 4
U11-Joeri 10:00 ZW.Olmen – SK Heusden 06 6 – 5
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – Houthalen VV 5 – 2
U9-Camille 10:00 Kadijk SK – SK Heusden 06 6 – 7
U21-Koen 12:00 Thes Sport – SK Heusden 06 7 – 5
U15-Gerd 13:00 Berg en Dal VV – SK Heusden 06 8 – 2
U12-Koen 15:00 Turkse FC – SK Heusden 06 11 – 4
Zondag 06/11/2022
U7-Kian 10:00 SK Heusden 06 – VK Gestel NVT
Victoria 10:00 Dorperheide Boys – Victoria 5 – 0
U17-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – W. Koersel 1 – 1
1ste Ploeg 14:30 SK Heusden 06 – Herk-de-Stad B 6 – 2
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal 1ste Ploeg: NT-Pleisterwerken, Singelstraat, 3550 Heusden-Zolder – 0495 444 473

Overlijden Pascal Schroyen

We vernemen het overlijden van Pascal Schroyen, gewezen afgevaardigde bij de jeugd en een goede vriend. Na een lange en oneerlijke strijd is hij vandaag zondag 30 oktober overleden te Lommel.
Begroeting: vrijdag 4 november 2022 – funerarium Convents- Beringen-Mijn van 18.30 tot 19.00 uur
Uitvaart: zaterdag 5 november 2022 om 10.30 uur in de aula van Crematorium Stuifduin, Vonderdreef 10 in Lommel
Wij willen zijn familie en vrienden onze oprechte deelneming overbrengen in deze moeilijke periode. Rust zacht Pascal.

28+29+30/10/2022

 

Dinsdag 1 november wordt er NIET getraind.

VRIJDAG  28/10/2022
Reserven 20:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 2 – 2
ZATERDAG 29/10/2022
U11-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg 3 – 8
U10-Rachid 9:30 KFC Anadol – SK Heusden 06 0 – 11
U8-Berre 9:30 SK Heusden 06 – W.Koersel 23 – 2
U15-Mathias 10:00 SK Heusden 06 – W.Koersel 0 – 8
U12-Koen SK Heusden 06 – Bolderberg FC 10nov
U6-Maxim 10:00 SK Heusden 06 – KVV Lummen NVT
U13-Jean-Marie 11:15 Sparta Schaffen – SK Heusden 06
U17-Filippo 13:00 K.H.O.Heide – SK Heusden 06 5 – 0
U11-Yves 13:00 Umitspor Maasme – SK Heusden 06 FFSK
U15-Gerd 15:00 Turkse FC – SK Heusden 06 3 – 7
In de nacht van zaterdag op zondag (29/30 oktober 2022) schakelen we over van zomertijd op wintertijd (standaardtijd). Om juist te zijn: zondagochtend om drie uur ’s ochtends draaien we de klok één uur achteruit, drie uur wordt twee uur.

ZONDAG 30/10/2022
U9-Camille 9:30 SK Heusden 06 – RC Hades 3 -15
U17-Cihat 9:30  K.E. Stevoort – SK Heusden 06  1 – 2
U7-Kian 10:00 SK Heusden 06 – W.Koersel NVT
Victoria 10:00 FC De SPOR – Victoria 3 – 1
1ste Ploeg is VRIJ
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

 

Veilig naar de training als het donker is!

Nu het vlug donker wordt is het belangrijk dat er met een degelijke fietsverlichting wordt gereden van en naar de training (en ook elders) !!
Wij, en ook wat ouders hebben reeds een opmerking gegeven en gekregen dat er nog teveel kinderen en jongeren zonder verlichting op de voetbal aankomen en/of vertrekken.
Ook fluorescerende kledij is hierbij een goede helper! 
Dit is echt gevaarlijk !! Wij doen dan als club een oproep aan de ouders en spelers om met een goede verlichting op je fiets te rijden als het donker wordt, dit voor uw veiligheid en dat van de andere weggebruikers.

DOEN !!

21+22+23/10/2022

SPAGHETTIDAG – SK HEUSDEN 06
Na een twijfelende start is onze spaghettidag uitgegroeid tot een van de beste tot nu toe.
Langs deze weg willen wij iedereen bedanken om het welslagen van deze dag.
Het geeft ons weer wat ademruimte in deze moeilijke tijden.

DANK U WEL !!

 

VRIJDAG 21/10/2022
U21-Koen 20:00 KFC Ham U. – SK Heusden 06 8 – 1
Zaterdag 22/10/2022
U12-Koen 9:30 HW Zonhoven – SK Heusden 06 uitg.
U9-Camille 9:30 Hechtel FC – SK Heusden 06 19 – 2
U7-Kian 9:30 Bolderberg FC – SK Heusden 06 NVT
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout 4 – 5
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – Hechtel FC 3 – 3
U8-Berre 10:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06 4 – 16
U11-Joeri 11:00 KVK Beringen – SK Heusden 06 10 – 5
U15-Gerd 11:00 SK Heusden 06 – K.St.Truidense VV 3 – 6
Reserven 15:00 SK Meldert – SK Heusden 06 3 – 2
Zondag 23/10/2022
U6-Maxim 9:15 FC Paal Tervant – SK Heusden 06 NVT
Victoria ROLANDS CLUB – VHC
U11-Yves 10:00 SK Heusden 06 – Turkse FC 11 – 6
U15-Mathias 10:45 Bolderberg FC – SK Heusden 06 9 – 0
U17-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 1 – 3
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 0 – 0
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal 1ste Ploeg:  Groepspraktijk De Hoeven, De Hoeven 1,
3550 Heusden-Zolder

weekend 14+15+16/10

VRIJDAG  14/10/2022
Reserven 20:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout 2 – 3
U17-Cihat 20:00 SK Heusden 06 – KMR Biesen 2 – 1
ZATERDAG 15/10/2022
U12-Koen 9:30 KVK Beringen – SK Heusden 06 19/10
U11-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – VV Laakdaal 1 – 4
U8-Berre 9:30 KFC Helson – SK Heusden 06 7 – 8
U6-Maxim 9:30 Turkse FC – SK Heusden 06 NVT
U15-Mathias 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06 8 – 2
U11-Yves 10:30 SK Heusden 06 – Stal Sport 12 – 0
U17-Filippo 11:00 SK Heusden 06 – Park Houthalen 3 – 3
U15-Gerd 11:00 SK Heusden 06 – Zonhoven United 1 – 3
U7-Kian/Noor 11:00 KVK Beringen – SK Heusden 06 NVT
U10-Rachid 12:30 K.Sp.Wijchmaal – SK Heusden 06 1 – 6
U21- Koen 14:30 SK Heusden 06 – Verbr.Balen 0 – 3
1ste Ploeg 19:30  W.Koersel B – SK Heusden 06 – 3-0
ZONDAG 16/10/2022
Victoria 10:00
U13-Jean-Marie 10:00 SK Meldert – SK Heusden 06 2 – 6
U9-Camille 11:15 H.O. Heide Hasselt – SK Heusden 06 15 – 7
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag
SPAGHETTIDAG – SK HEUSDEN 06  – 16 OKTOBER  – IN HET KUIPERSHOF

7+8+9/10/2022

Opgelet ! ! 
Kaarten voor de spaghettidag dienen binnengebracht voor zondag 9 oktober. Dus nog een kleine inspanning om uw kaarten te verkopen en te zorgen voor een spetterende eetdag!

VRIJDAG 07/10/2022
Reserven 20:00 KFC Ham United – SK Heusden 06  2 – 2
ZATERDAG 08/10/2022
U8-Berre 9:30 SK Heusden 06 – Houthalen VV 6 – 17
U15-Mathias 10:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 0 – 12
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 2 – 0
U12-Koen 10:00 SK Heusden 06 – E.Termien 4 – 1
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen 2 – 2
U11-Joeri 10:50 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 7 – 2
U9-Camille 11:00 SK Heusden 06 – K Sp.Wijchmaal 3 – 9
U7-Noor 11:00 SK Heusden 06 – Juve Hasselt NVT
U11-Yves 11:30 KFC Anadol – SK Heusden 06 4 – 3
U6-Maxim 11:30 Stal Sport – SK Heusden 06 NVT
U17-Filippo 12:00 SK Heusden 06 – Stal Sport 3 – 3
U21-Koen 15:00 VK Gestel – SK Heusden 06 1 – 4
ZONDAG 09/10/2022
U15-Gerd 9:15 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 10 – 1
Victoria 10:00 O.L. Koersel – Victoria 7 – 1
U17-Cihat 11:15 E.Termien – SK Heusden 06 2 – 2
1 ste Ploeg 15:00 Fl.Termolen – SK Heusden 06 0 – 2
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Weekend 1 + 2 + 3/10

VRIJDAG  01/10/2022
Reserven 20:00 SK Heusden 06 – FC Anadol (oefen) 2 – 4
ZATERDAG 01/10/2022
U12-Koen 9:30 W.Koersel – SK Heusden 06 5 – 1
U11-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – FC Wezel Sport 6 – 2
U8-Berre 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06 23 – 6
U6-Maxim 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen NVT
U15-Gerd 11:00 SK Heusden 06 – Lummen VV 0 – 10
U15-Mathias 11:15 Hechtel FC – SK Heusden 06 14 – 2
U7-Noor 11:15 Herk-de-Stad FC – SK Heusden 06 NVT
U21-Koen 14:30 SK Heusden 06 – KFC Exc. Vorst 2 – 3
ZONDAG 02/10/2022
U9-Camille 9:30 SK Heusden 06 – Zonhoven United 6 – 12
Victoria 10:00 Edelhof Zwartberg – Victoria 0 – 1
U13-Jean-Marie 9:30 KVK Beringen – SK Heusden 06 9 – 12
U11-Yves 10:00 SK Heusden 06 – AA Rekem 11 – 7
U10-Rachid 10:00 KRC Peer – SK Heusden 06 3 – 7
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – RC Hades 7 – 1
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Zepperen-Brustem B 4 – 1
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal eerste ploeg: Buurthuis “DEN UBBEL, Ubbelstraat 104/1,3550 Heusden-Zolder
***************************************************************************

SPAGHETTIDAG – SK HEUSDEN 06  –
16 OKTOBER 2022 – IN HET KUIPERSHOF
KAARTEN BIJ SPELERS, MEDEWERKERS, BESTUUR of op SECRETARIAAT.

Weekend 23+24+25/09

VRIJDAG 23/09/2022
U12 18:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 5 – 10
ZATERDAG 24/09/2022
U9-Camille 9:30 Stal Sport – SK Heusden 06 12 – 6
U8-Berre 9:30 SK Heusden 06 – KFC Anadol 5 – 7
U15-Gerd 10:00 KFC Tongerlo – SK Heusden 06 2 – 0
U15-Mathias 10:00 SK Heusden 06 – Zonhoven U. 1 – 12
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – Turkse FC 4 – 5
U12-Koen 10:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 11 – 2
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06- W. Koersel 8 – 6
U21-Koen 15:00 Stal Sport – SK Heusden 06 0 – 4
1ste Ploeg 19:30 FC Diepenbeek – SK Heusden 06 1 – 2
ZONDAG 25/09/2022
U11-Yves 9:30 As-Niel United – SK Heusden 06 3 – 3
Victoria 10:00 Victoria – Sparta 3 – 0
U7-Kian 10:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout NVT
U6-Maxim 11:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06 NVT
U17-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – KFC Helson 2 – 2
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

NVT = niet van toepassing (geen uitslag)

Weekend 16+17+18/09

VRIJDAG 16/09/2022
Reserven 20:00 SK Heusden 06 – W.Koersel 8 – 1
ZATERDAG 17/09/2022
U10-Rachid 9:00 Houthalen VV – SK Heusden 06 5 – 10
U12-Koen 9:30 SK Heusden 06 – Turkse FC 2 – 15
U11- Joeri 9:30 SK Heusden 06 – K.Zwal.Olmen 8 – 6
U6-Maxim 10:00 SK Heusden 06  spelen onderling NVT
U15- Gerd 11:00 SK Heusden 06 – Berg en Dal VV 0 – 6
U13-Jean-Marie 12:00 VK Gestel – SK Heusden 06 1 – 5
U7-Kian 12:00 VK Gestel – SK Heusden 06 NVT
U21-Koen 14:30 SK Heusden 06 – Thes Sport 3 – 1
ZONDAG 18/09/2022
U9-Camille 9:30 SK Heusden 06 – Kadijk Sport 5 – 15
U8-Berre 9:30 KVK Beringen – SK Heusden 06 9 – 7
Victoria 10:00 Groene Wijk – Victoria 5 – 3
U11-Yves 10:00 SK Heusden 06 – VV Lummen 11 – 3
U15-Mathias 11:00 KFC Anadol – SK Heusden 06 21 – 3
U17-Filippo 11:15 W. Koersel – SK Heusden 06 1 – 2
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – Torpedo Hasselt 2 – 3
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Juve Hasselt B 1 – 2
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal 1 ste Ploeg geschonken door:  Ristorante “Il Canniccio”, Kleuterweg 3 in Heusden.

Weekend 9+10+11/09

 

VRIJDAG 09/09/2022
Reserven 20:00 SK Heusden 06 – Godsheide VV 5 – 2
ZATERDAG 10/09/2022
U15-Mathias 9:30 W.Koersel – SK Heusden 06 7 – 0
U12-Koen 9:30 Bolderberg FC – SK Heusden 06 8 – 1
U11-Joeri 9:30 KESK Leopoldsb – SK Heusden 06 13 – 3
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – Sparta Schaffen 2 – 5
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – KFC Anadol 22 – 0
U15-Gerd 11:00 SK Heusden 06 – Turkse FC 6 – 3
U6-Maxim 11:00 VV Lummen – SK Heusden 06 NVT
U8-Berre W.Koersel – SK Heusden 06 FFSKH
ZONDAG 11/09/2022
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – E.Stevoort 2 – 3
U7-Kian 9:30 W.Koersel – SK Heusden 06 NVT
Victoria 10:00 Victoria – Bohe Heppen 1 – 1
U11-Yves 10:00 SK Heusden 06 – Umitsport MM 9 – 7
U9-Camille 10:30 RC Hades – SK Heusden 06 14 – 7
U17- Filippo 11:15 SK Heusden 06 – H.O.Heide 0 – 3
1ste Ploeg 15:00 Amandina VC – SK Heusden 06 2 – 3
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Weekend 2 – 3 en 4 september 2022

Start van de competitie, althans de eerste ronde !
Aan iedereen, veel succes en hopelijk geen kwetsuren!

VRIJDAG 02/09/2022
Reserven 19:30 Turkse FC – SK Heusden 06 3 – 2
ZATERDAG 3/09/2022
U11-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – KVK Beringen 2 – 15
U8-Berre 9:30 SK Heusden 06 – Bolderberg FC 5 – 14
U15-Mathias 10:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC 3 – 7
U13-Jean-Marie 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06 7 – 4
U12-Koen 10:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 2 -15
U6-Maxim 10:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant NVT
U11-Yves 12:30 Turkse FC – SK Heusden 06 2 – 8
U21-Koen 14:30 SK Heusden 06 – KFC Ham U. 1 – 1
ZONDAG 4/09/2022
U9-Camille 9:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC 3 – 14
U10-Rachid 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06 4 – 10
U7-Kian 10:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC NVT
Victoria
U15-Gerd KFC AnadolSK Heusden 06 AMC 0-5
U17-Filippo 11:15 HW Zonhoven – SK Heusden 06 0 – 7
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06– V. Loksbergen 1 – 0
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal 1ste Ploeg : Matras- en waterbedcentrum, Hofeinde 14, 3550  BOEKT

Geen training voor

Wegens de grote hitte laat Maxim al weten dat hij vandaag  NIET traint met de U6 en U7.
U11-Yves trainen morgen (26/08) ipv vandaag (25/08)

week 23/08 – 28/08

Laatste rechte lijn voor competitiebegin….. Voorbereidingswedstrijden: wedstrijd reserven van 24/08 tegen Helson gaat niet door wegens verkeerde ploeg….(moest Berkenbos zijn).
Ook de wedstrijd van zondag 28/08 van de reserven tegen BS sport gaat NIET door. BS heeft niet genoeg spelers….

23/08/2022 19:00 E.Zelem – SK Heusden 06 2 – 2
24/08/2022 19:00 SV Breugel – SK Heusden 06 1 – 1
28/08/2022 18:00 SK Heusden 06 – Esp. Pelt B 4 – 3
28/08/2022
28/08/2022 10:00 SK Heusden 06 – Nieuwerkerken VV 9 – 9
28/08/2022 11:00 VV Lummen – SK Heusden 06 3 – 2

Gust is geboren

Bij Ann en Arno Barzan-Cuppens is gisteren 19/08/2022, GUST geboren.  Gust is de kleinzoon van secretaris Nonno Nando en Moeke Hilde, toogmedewerkster. Wij willen het jonge koppel alle goeds toewensen en veel plezier met het prille leven.

week 15/08 – 21/08

Deze week hebben we hopelijk een “gewone” week. Dus alle trainingen zullen plaatsvinden op het gewone uur.

18/08/2022 donderdag 20:00 Genk VV – SK Heusden 06 5 – 1
20/08/2022 zaterdag 18:00 Bocholter B – SK Heusden 06 0 – 4
21/08/2022 zondag 11:00 FC Alken – SK Heusden 06 U15

08/08 tot 14/08

Door de aangekondigde hittegolf op woensdag hebben wij beslist om de jeugdtrainingen van de U6 tot U13 te schrappen van woensdag 10/08 tot en met vrijdag 12/08. 
De U15 zal trainen na 20:00 uur.

Aan de spelers de vraag om voldoende water mee te brengen.

P.S. De U13 van Jean-Marie trainen deze week niet.

11/08/2022 donderdag 19:00 KVV Heusden-Z – SK H 06 0 – 5
donderdag 19:30 SK Heusden 06 – Wieze Boys 1 – 5
13/08/2022 zaterdag SK Heusden 06 – Bolderberg FC 0 – 1
13/08/2022 zaterdag Victoria – Onder de Toren 0 – 11