Vrijwilligers gevraagd !!!

P.S.: wie niet op verlof is of gaat…

Elke zaterdagvoormiddag, tussen 08:00 uur en 12:00 uur, komen onze mensen samen om de nodige klussen die anders blijven liggen te doen…

Er is altijd wel wat te doen op en rond onze pleinen.

Verhuis secretariaat en waskot

Door het nijpend gebrek aan plaats (kleedkamers) en omdat er in de grote kantine twee lokalen leegstonden hebben we beslist om deze optimaal te gaan gebruiken.
Zo zal er in de vroegere VIP-ruimte een secretariaat en onthaalruimte gemaakt worden.
In de polyvalente zaal (tegenover de douches) komt het waskot.
Het zal voor iedere regelmatige bezoeker van de club even wennen worden…

Einde trainingen- begin opknapwerken…+ Tornooien deel 4 (slot)

Zoals afgesproken zitten de trainingen erop.
Onze pleinen zijn bewerk(t  (prikken, zaaien,…) en zijn nu aan een welverdiende rust toe.
Wij willen iedereen een geweldig tussenseizoen en een goede vakantie toewensen.
P.S.: wie niet op verlof is of gaat…
Elke zaterdagvoormiddag, tussen 08:00 uur en 12:00 uur, komen onze mensen samen om de nodige klussen die anders blijven liggen te doen…
Er is altijd wel wat te doen op en rond onze pleinen.

Tornooien – deel 4 (slot).

U7-Wout 21/05/2016 Scheidsrechterstornooi
U8-Kris 21/05/2016 Scheidsrechterstornooi
U9-Robin 21/05/2016 Scheidsrechterstornooi
U13-Cihat 21/05/2016 FC Anadol
U7-Rachid 22/05/2016 FC Anadol
U9-Rafael 22/05/2016 FC Anadol
U11-Laurens 22/05/2016 FC Anadol
U11-David 22/05/2016 VKM St.Truiden
U17-Wilfried 22/05/2016 FC Anadol
U15-Kenny 29/05/2016 Gravelo

Lidgeld – JEUGDSPELERS -

Oproep aan hen die het lidgeld voor het volgend seizoen nog niet betaald hebben….
Zoals het in de brief geschreven staat hebben jullie nog tijd tot ten laatste 23 mei om dit te doen.
Daarna worden onherroepelijk  onze reservelijsten aangesproken. Het is dus aan jullie om je in regel te stellen.
Het secretariaat is open op donderdag en vrijdagavond  tussen 17:00 uur en 20:00 uur en zaterdagvoormiddag van 8:00 tot 12:00 uur.
Het bestuur.

Tornooien mei (deel 3)

U6-J&J 14/05/2016 Thes Sport
U7-Rob 14/05/2016 Thes Sport
U8-Camille 14/05/2016 Park Houthalen
U10-Jorn 14/05/2016 Park Houthalen
U11-David 14/05/2016 Herderen-Millen-Vlijtingen
U12-Kristof 14/05/2016 Herderen-Millen-Vlijtingen
U6-Douwe 16/05/2016 HIH Hoepertingen

Galawedstrijd

Uit de tekst van de stadionspreker (Patrick Balette):
Beste supporters, allemaal hartelijk welkom op deze jubileum. Op 27 april 2006 werd er een nieuw voetbalclub opgericht met als naam SK Heusden 06. De oprichters waren, Ludo Jouck, Tony Aerts, Jaak Vancleef, Rudi Vanheel, Jean-Paul Thijs, Edgard Hermans, Serge Bernier, Patrick “Billy”Bilterest en Nando Barzan. Bedankt jongens voor dit initiatief.  Gestart met 7 ploegen en ongeveer 100 spelers, bestuur, trainers en afgevaardigden en medewerkers is de club Inmiddels uitgegroeid tot een grote ploeg. Vandaag spelen er in totaal 25 ploegen waarvan 21 jeugdploegen, 2 senioren en 2 recreatieve ploegen. 230 jeugdspelers, 50 senioren en dan nog trainers, bestuur, medewerkers brengt het totaal op 408 leden.

Voor de jubileumwedstrijd van vandaag traden aan:
Selectie 2006: Peeters Kristof, Gielen Mario, Leten Rob, Neelen Pieter-Jan, Tielens Tim, Gybels Peter, Schraepen Niels, Bervoets Robin, Lenaerts Rob, Claes Frederik, Vogels Frederik, Barzan Arno, Mulder Welinton en Theunissen Tom.
Trainer: Jean-Pierre Vandeweyer, Afgevaardigde: Hans Custers en verzorger: Tony Aerts.
Selectie 2016: Cops Vincent, Cauwenbergh Kristof, Vanvelk Lei, Verhoft Jo, Jughmans Benjamin, Houdmeyers Laurens, Yavuz Cem, Theunissen Sam, Figueroa Rafael, Maus Jordi, Kharra Rachid, Engelen Evert, Senol Salih, Stroobants Robin en Stroobants Cristiaan.
Trainer: Michel Maus, afgevaardigde: Marco Spolverato.
Scheidsrechter: Yalcin Turkili.
De winnaar zal vanavond bekend gemaakt worden aan de toog…..

Dank U wel, spelers, trainers, afgevaardigde en alle supporters van SK Heusden 06 om van deze dag een nog zonnigere dag te maken.
PS. foto’s weldra op de site van Rudi Coomans. klik hier. of op www.facebook.com  -  skheusden06

Tornooien (deel 2) – 7+8/05

U6-J&J 7-5-2016 Bolderberg FC
U6-Douwe 7-5-2016 Herkenrode
U7-Wout 7-5-2016 Bolderberg FC
U7-Rob 7-5-2016 Herkenrode
U8-Kris 7-5-2016 GS Beek
U8-Camille 7-5-2016 Bolderberg FC
U9-Robin 7-5-2016 Herkenrode
U10-Jorn 7-5-2016 KVK Beringen
U11-Laurens 7-5-2016 KVK Beringen
U11-David 7-5-2016 Sp.Hasselt
U15-Marc 7-5-2016 KFC Helson Helcht.
U17-Wilfried 7-5-2016 KFC Helson Helcht.
U6-J&J 8-5-2016 HW Zonhoven
U7-Rachid 8-5-2016 KVK Beringen
U8-Kris (2X) 8-5-2016 E.Zelem
U9-Rafael 8-5-2016 KVK Beringen
U12-Kristof 8-5-2016 KFC Helson Helcht.
U12-Jean-Marie 8-5-2016 HW Zonhoven
U13-Cihat 8-5-2016 HW Zonhoven

zondag 08/05: 10:00 uur:  Viktoria -Sparta: 2 – 2

Wedstrijden 26+27+28/04

Wedstrijden in het weekend:
30/04/2016 –  Veteranen HSK – Veteranen Stal Sport:   7 – 2
01/05/2016 – 10:00 uur: Zwarte Duivels – Viktoria Heusden: FF.ZW.D

TORNOOIEN

categorie datum plaats
U17-Resul 29-04-2016 E.Mechelen a/d Maas
U8-Camille 30-4-2016 KFC Ham U. (duiveltjesdag)
U9-Robin 30-4-2016 KFC Ham U. (duiveltjesdag)
U8-Kris 30-4-2016 BS Sport
U15-Kenny 30-4-2016 E.Mechelen a/d Maas
U9-Rafael 30-4-2016 Zonhoven VV
U8-Kris 1-5-2016 Zepperen
U6-Douwe 1-5-2016 Houthalen VV
U10-Jorn 1-5-2016 Houthalen VV
U12-Kristof 1-5-2016 Houthalen VV
U12-Jean-Marie 1-5-2016 BS Sport

*****************************************************************************************************************
26 + 27 + 28 april 2016

U10-Jorn 18:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  10 – 4
U9-Rafael 18:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen  17 – 3
U12-Jean-Marie 18:30 SK Heusden 06 – SV Herkol  4 – 5
U8-Camille SK Heusden 06 – Thes Sport  N.G.
U9-Robin SK Heusden 06 – Stal Sport  N.G.
U6-J&J KESK Leopoldsb.-SK Heusden 06  N.G.
U7-Rob KESK Leopoldsb.-SK Heusden 06  N.G
U7-Wout 18:00 KFC Helson – SK Heusden 06  NVT
U6-Douwe 18:00 VK Gestel – SK Heusden 06  NVT
U11-David 18:00 RC Hades – SK Heusden 06  1 – 5
U13-Cihat 18:00 Melo Zonhoven – SK Heusden 06  2 – 12
U8-Kris AC Tervant – SK Heusden 06  N.G.
U17-Wilfried 19:30 Stal Sport – SK Heusden 06  2 – 4
U7-Rachid 18:00 SK Heusden 06 – KFC Helson  NVT
U11-Laurens SK Heusden 06 – WS Linkhout  N.G.
U12-Kristof 18:00 SK Heusden 06 – MD Halen   4 – 1

 

 ZATERDAG 23/04
U11-David 9:30 SK Heusden 06 – Thor Hasselt  4 – 5
U11-Laurens 9:30 SK Heusden 06 – MD Halen  2 – 8
U10-Jorn 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06  1 – 1
U7-Rob 10:00 KFC Helson – SK Heusden 06  NVT
U7-Wout 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06  NVT
U13-Cihat 11:00 SK Heusden 06 – SK Herkenrode  13 – 3
U12-Kristof 11:00 SK Heusden 06 – RC Hades  0 – 3
U7-Rachid 11:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen  FF KVK
U9-Robin 11:00 Fl.Paal – SK Heusden 06  7 – 16
U12-Jean-Marie 13:00 VK Gestel – SK Heusden 06  5 – 1
U8-Kris 14:30 GT Lommel Kolonie – SK Heusden 06
U21 15:00 SK Heusden 06 – FC Anadol  7 – 1
Veteranen 15:00 Vet.Hulst – Vet HSK  2 – 2
 ZONDAG 24/04
U15-Kenny 9:15 SK Heusden 06 – KFC Ham U.  0 – 5
Viktoria 10:00 Viktoria – Sparta  6 – 6
U17-Resul 11:00 SK Heusden 06 – Kadijk SK  0 – 4
U9-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – SK Meldert  8 – 6
U8-Camille 11:30 SK Heusden 06 – SK Meldert  4 – 5
U6-J&J 12:30 Fl.Paal – SK Heusden 06  NVT

 

Wedstrijden 16+17/04 + volgende week

its all in the game 1

Week  19 tot 22/04:

U9-Robin 18:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout
U8-Kris SK Heusden 06 – Kattenbos Sport
U7-Rob 18:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal NVT
U11-David 18:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 6 – 4
U13-Cihat 18:30 SK Heusden 06 – RC Hades 0 – 5
U11-Laurens 18:00 Thor Hasselt – SK Heusden 06
U10-Jorn 18:00 Thes Sport - SK Heusden 06  1 – 2
U6-J&J 18:00 SK Heusden 06 – KW.Koersel NVT
U8-Camille 18:00 KESK Leopoldsb.-SK Heusden 06 13 – 4
U7-Rachid 18:00 W.Koersel – SK Heusden 06 NVT
U7-Wout 18:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal NVT
U17-Wilfried 18:30 FC Anadol – SK Heusden 06 2 – 0
U6-Douwe SK Heusden 06 – WS Linkhout


Donderdag en vrijdag zijn gewone trainingsdagen. Uren gelijk anders, tenzij er anders is afgesproken met de trainer.

********************************************************************************

 Zaterdag 16/04
U13-Cihat 09:30 AC Tervant – SK Heusden 06  1 – 5
U9-Robin 09:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC  16 – 3
U9-Rafael 09:30 FC Anadol – SK Heusden 06  10 – 2
U8-Camille 09:30 FC Anadol – SK Heusden 06   N.G.
U7-Wout 09:30 SK Heusden 06 – Lummen VV  NVT
U6-J&J 09:30 SK Heusden 06 – KFC Helson  NVT
U10-Jorn 10:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout  18 – 0
U7-Rob 11:00 SK Heusden 06 – KFC Ham United  NVT
U7-Rachid 11:00 FC Anadol – SK Heusden 06  NVT
U6-Douwe 11:00 SK Heusden 06 – KFC Helson  NVT
U12-Kristof 13:00 E.Stevoort – SK Heusden 06  2 – 7
Veteranen 15:00 Vet.HSK – FIBL  2 – 5
Reserven 15:00 Sp.Lille – SK Heusden 06  1 – 1
U21 15:00 Thes Sport – SK Heusden 06  1 – 0
 Zondag 17/04
U15-Marc 09:15 SK Heusden 06 – AC Tervant  0 – 4
U17-Wilfried 09:30 Kattenbos Sport – SK Heusden 06  2 – 4
Viktoria 10:00 ViktoriaFam.Jooken  FF fam.J
U17-Resul 10:00 Sp.Wijchmaal – SK Heusden 06  4 – 0
U8-Kris 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen  6 – 2
U15-Kenny 10:30 VV Lummen – SK Heusden 06  3 – 1
1ste ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Sparta Lille  0 – 0

 Wedstrijdbal:   Begrafenissen Beyne Baers, Koerselsebaan, 3550 Heusden

**************************************************************************

Wedstrijden 09 + 10/04 + volgende week

its all in the game 1

WEDSTRIJDEN
 12 +  13 + 14 + 15/04
U11-David 18:30 Torpedo Hasselt – SK Heusden 06 3 – 7
U10-Jorn 18:00 SK Heusden 06 – FC Anadol 0 – 6
U9-Robin 18:00 SK Heusden 06 – KFC Ham U. 17 – 6
U6-J&J 18:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen NVT
U8-Camille 18:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal 4-16
U12-Jean-Marie 18:00 SK Heusden 06 – Hechtel FC 5 – 2
U7-Rachid 18:00 SK Heusden 06 – Thes Sport NVT
U8-Kris 18:15 WS Linkhout – SK Heusden 06 do.14/04
U9-Rafael 18:00 SK Heusden 06 – Thes Sport 6 – 7
U11-Laurens 18:00 SK Heusden 06 – H.O.Heide Hasselt 3 – 1
U12-Kristof 18:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 3 – 3
U6-Douwe 18:00 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg NVT

vr.15/04:  U15-Marc: Racing Peer – SK Heusden 06 : 1 – 9

 Zaterdag 09/04
U9-Robin 10:00 KESK Leopoldsburg - SK Heusden 06  8 – 11
U6-Douwe 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06  NVT
U7-Wout 10:00 Fl.Paal – SK Heusden 06  NVT
U12-Jean-Marie 11:00 Lommel U. WS – SK Heusden 06  4 – 2
U8-Kris 11:00 Fl.Paal – SK Heusden 06  7 – 21
U6-J&J 11:00 W.Koersel – SK Heusden 06  NVT
U11-Laurens 11:00 SK Heusden 06 – Thor Hasselt  8 – 3
U7-Rob 12:30 Thes Sport – SK Heusden 06  NVT
U13 13:00 E.Houthalen – SK Heusden 06  2 – 5
Veteranen 15:00 Lindelhoeven – Vet.HSK  0 – 4
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – SP.Ellikom  7 – 0
U21 15:00 SK Heusden 06 – KFC Ham U.  4 – 3
 Zondag 10/04
U15-Kenny 9:15 SK Heusden 06 – AC Tervant  3 – 5
U15-Marc SK Heusden 06 - KFC Helson  FF Helson
Viktoria 10:00 KWB Paal – Viktoria  1 – 5
U17-Wilfried 11:00 W.Koersel – SK Heusden 06  5 – 0
U17-Resul 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  1 – 3
U9-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – VK Gestel  2 – 26
U7-Rachid 11:00 SK Heusden 06 – VK Gestel  NVT
U8-Camille 11:30 SK Heusden 06 – KFC Ham U.  5 – 9
1ste Ploeg 15:00 SP.Ellikom – SK Heusden 06  1 – 7

 

Volgende week…

paaskamp 1

Vanaf morgen, 4 april vindt er gedurende vier dagen (=4,5,7,8 april) een voetbalkamp plaats op de Noordberm. Dit kamp zal gedurende de dag zijn bezigheid hebben.
Voor diegenen die niet meedoen aan het kamp blijven de trainingen op de gewone dagen plaatsvinden.
Vanaf dinsdag 12/04 beginnen de inhaalwedstrijden voor de jeugd van U6 tot U13. Deze kalenders zullen ten gepaste tijden gepubliceerd worden.

Woensdag 06/04
U7-Rob 18:00 W.Koersel – SK Heusden 06  NVT
U7-Wout 18:00 W.Koersel – SK Heusden 06  NVT
U13-Cihat 18:30 HW Zonhoven – SK Heusden 06  3 – 6

Wedstrijden 02+03/04

its all in the game 1

 VRIJDAG  01/04
U21 19:30 AC Tervant – SK Heusden 06  2 – 1
 ZATERDAG  02/04
U9-Robin 9:30 SK Heusden 06 – Houthalen VV  25 – 3
U8-Camille 9:30 AC Tervant – SK Heusden 06  4 – 5
U11-David 9:30 SK Heusden 06 – KWS Alken  3 – 7
U7-Wout 9:30 SK Heusden 06 – W.Koersel  NVT
U9-Rafael 9:30 AC Tervant – SK Heusden 06  5 – 20
U12-Jean-Marie 11:00 Grote Heide – SK Heusden 06  2 – 5
U11-Laurens 11:00 Houthalen VV – SK Heusden 06  10 – 3
U7-Rob 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  NVT
U13-Cihat 11:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal  4 – 4
U12-Kristof 12:00 AC Tervant – SK Heusden 06  1 – 9
U6-Douwe 12:30 KESK Leopoldsburg – SK Heusden 06  NVT
U8-Kris 13:00 SK Heusden 06 – KFC Helson  5 – 9
U10-Jorn 13:00 VK Gestel – SK Heusden 06  5 – 1
U7-Rachid 15:00 AC Tervant – SK Heusden 06  NVT
Veteranen 15:00 Vet.HSK – E.Koersel  0 – 6
 ZONDAG  03/04
U15-Marc 10:00 RC Hades – SK Heusden 06  4 – 5
U15- Kenny 10:00 Stal Sport – SK Heusden 06  FFSKH06
U6-J&J 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06  NVT
Viktoria 10:00 HeyaxViktoria  FF Heyax
U17-Resul 10:00 SV Breugel – SK Heusden 06  4 – 1
U17-Wilfried 11:00 SK Heusden 06 – FC Anadol  0 – 0

Het was weer heel goed !!!

tornooi 1 2016

Ons jubileum-tornooi zit erop. Liefst 80 van de 84 ploegen passeerden de revue en de meeste kinderen hebben hun “cup final” gespeeld. Met parkeerproblemen in Heusden-dorp is het geweten dat het tornooi in de Noordberm bezig was.
Onder de enthousiaste en nimmer aflatende drang om te slagen heeft onze jeugdcoördinator Marc Claes een supereditie van gemaakt. Met ook een goed geolied en op elkaar ingespeeld team is het voor iedere deelnemer fijn geweest om af te zakken naar ons tornooi.

Onze dank gaat naar al de medewerkers van tapper tot ballenopblazer, tombolaverkoopster tot scheidsrechter… Bedankt lieve mensen zonder uw hulp kunnen wij als club ook niets.

Mij rest nog iedereen een fijn paasweekend te wensen en tot op een of ander tornooi in Limburg.

Uitslagen 19 + 20/03

its all in the game 1

 ZATERDAG  19/03
U9-Robin 9:30 WS Linkhout – SK Heusden 06  10 – 9
U6-J&J 9:30 SK Heusden 06 – KFC Ham U.  NVT
U10-Jorn 10:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  7 – 7
U12-Jean-Marie 10:30 SK Heusden 06 – KFC Hamont  2 – 5
U6-Douwe 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  NVT
U11-Laurens 11:00 SK Heusden 06 – Thor Hasselt  3 – 6
U7-Wout 11:30 KESK Leopoldsburg – SK Heusden 06  NVT
U8-Kris 13:30 Kattenbos Sport - SK Heusden 06  4 – 16
U17-Wilfried 15:00 MD Halen - SK Heusden 06  3 – 2
U13-Cihat 15:00 RC Hades – SK Heusden 06  6 – 6
Reserven 15:00 E.Houthalen – SK Heusden 06  1 – 2
U21 15:00 SK Heusden 06 – MD Halen  0 – 1
Veteranen 15:00 Ubbersel – Vet.HSK  0 – 4
 ZONDAG  20/03
U15-Marc 9:15 SK Heusden 06 – Racing Peer  3 – 2
U15- Kenny 9:15 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg  1 – 4
U11-David 9:15 HW Zonhoven - SK Heusden 06  1 – 2
Viktoria 10:00 Viktoria – Miezeriken  1 – 5
U12-Kristof 11:00 SK Heusden 06 – SK Tongeren  4 – 1
U7-Rachid 11:00 SK Heusden 06 – W.Koersel  NVT
U17-Resul 11:00 SK Heusden 06 - Fl.Paal  1 – 1
U8-Camille 11:30 SK Heusden 06 - KESK Leopoldsburg  4 – 5
U7-Rob 12:30 Fl.Paal - SK Heusden 06   NVT
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – E.Houthalen  1 – 0

Wedstrijdbal 1ste ploeg:   ZEST  (voorheen De Kring Koersel), Hoekstraat 28, Heppen

Uitslagen 12+13/03

its all in the game 1

  ZATERDAG  12/03
U11-Laurens 9:00 HO Heide Hasselt – SK Heusden 06  2 – 5
U6-Douwe 9:30 SK Heusden 06 – Stal Sport  NVT
U7-Wout 9:30 SK Heusden 06 – VV Lummen  NVT
U8-Camille 9:30 Fl.Paal – SK Heusden 06  18 – 6
U10-Jorn 9:30 FC Anadol – SK Heusden 06  8 – 2
U11-David 9:30 SK Heusden 06 - Torpedo Hasselt  16 – 1
U7-Rachid 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06  NVT
U9-Robin 10:00 KFC Ham United – SK Heusden 06  6 – 9
U9-Rafael 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06  18 – 7
U12-Jean-Marie 11:00 Hechtel FC – SK Heusden 06  3 – 6
U13-Cihat 11:00 SK Heusden 06 – HW Zonhoven  10 – 2
U7-Rob 11:00 SK Heusden 06 – W.Koersel  NVT
U6-J&j 11:00 SK Heusden 06 – SK Meldert  NVT
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  2 – 3
U21 15:00 VV Lummen – SK Heusden 06  1 – 0
Veteranen 15:00 Gere Bij – Vet HSK  2 – 1
 ZONDAG  13/03
U15-Marc 9:30 HW Zonhoven – SK Heusden 06  0 – 11
U15-Kenny 9:30 FC Anadol – SK Heusden 06  4 – 2
U8-Kris 10:00 SK Heusden 06 – WS Linkhout  5 – 4
Viktoria 10:00 Viktoria – Ambras  1 – 3
U17-Resul 10:00 Lutlommel VV – SK Heusden 06  6 – 0
U12-Kristof 10:30 HW Zonhoven - SK Heusden 06  6 – 4
U17-Wilfried 11:00 SK Heusden 06 – Stal Sport  2 – 3
1ste Ploeg 15:00 Thes Sport B – SK Heusden 06  2 – 4

10de Paastornooi SK Heusden 06


paashaas_voetbal_ei

WELKOM OP HET 10de PAAS-TORNOOI VAN
SK HEUSDEN 06
paaszaterdag 26 maart 2016

MET DEELNAME VAN     84 JEUGDPLOEGEN !!
Debutanten U6 en/of U7 ,  Duiveltjes U8 en/of U9 , Preminiemen U10 , U11 en U12, Miniemen U13.

Wedstrijden beginnen vanaf 09.30u en vinden plaats op de NOORDBERM 31 te Heusden-Zolder 

 

Wedstrijden 27 + 28/02

its all in the game 1

 ZATERDAG  27/02
U13 9:30 SK Herkenrode – SK Heusden 06  2 – 7
U9-Robin 9:30 SK Heusden 06 – Fl.Paal  10 – 4
U7-Wout 9:30 SK Heusden 06 – KFC Ham United  NVT
U6-J&J 9:30 SK Heusden 06 – Thes Sport  NVT
U11-David 10:00 Thor Hasselt – SK Heusden 06  2 – 3
U8-Camille 10:00 SK Meldert – SK Heusden 06
U10 10:00 SK Heusden 06 – Hechtel FC  2 – 8
U7-Rachid 10:30 KVK Beringen – SK Heusden 06  NVT
U12-Jean-Marie 10:30 SK Heusden 06 – VK Gestel  0 – 4
U7-Rob 11:00 SK Heusden 06 – KFC Helson  NVT
U9-Rafael 11:00 SK Meldert - SK Heusden 06  7 – 8
U6-Douwe 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  NVT
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – SV Breugel  4 – 3
U21 15:00 Diepenbeek VVDZ – SK Heusden 06  5 – 2
Veteranen 15:00 Vet.HSK - Vet. Herk FC  6 – 1
 ZONDAG  28/02
U15-Marc 9:15 SK Heusden 06 – Kattenbos Sport  5 – 2
U17-Resul 9:30 Kadijk SK – SK Heusden 06  11 – 1
U12-Kristof 10:00 RC Hades – SK Heusden 06  6 – 3
U8-Kris 10:00 SK Heusden 06 – GT Lommel Kolonie  15 – 3
U11-Laurens 11:00 MD Halen – SK Heusden 06  3 – 3
U15-Kenny 11:15 KFC Ham United – SK Heusden 06  2 – 2
1ste Ploeg 15:00 SV Breugel – SK Heusden 06  1 – 4

 

Uitslagen 20+21/02

its all in the game 1

ZATERDAG 20/02
 
U11-David 09:30 SK Heusden 06 – WS Linkhout  1 – 4
U7-Rob 10:00 KFC Ham United – SK Heusden 06  NVT
U7-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – FC Anadol  NVT
U9-Rafael 10:00 SK Heusden 06 – FC Anadol  3 – 11
U10 11:00 WS Linkhout – SK Heusden 06  4 – 7
U13 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  10 – 2
U11-Laurens 11:00 SK Heusden 06 – W.Koersel  8 – 4
U6-Douwe 12:00 KFC Helson – SK Heusden 06  NVT
U7-Wout 12:30 Thes Sport – SK Heusden 06  NVT
U12-Jean-Marie 13:00 Stal Sport – SK Heusden 06  2 – 2
Reserven 15:00 Exc.Hamont – SK Heusden 06  2 – 2
U21 15:00 SK Heusden 06 – Halveweg Zonhoven  0 – 4
Veteranen 15:00 Vet HSK – Gilde Geneiken  4 – 3
ZONDAG  21/02
U15-Marc 9:15 AC Tervant – SK Heusden 06  FF SKH06
U15-Kenny 9:15 SK Heusden 06 – VV Lummen  4 – 2
U12-Kristof 9:30 SK Heusden 06 – E.Stevoort  2 – 4
Viktoria 10:00 Viktoria – Kiewit Koersel  2 – 6
U9-Robin 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06  8 – 11
U8-Kris 10:00 KVK Beringen - SK Heusden 06  15 – 8
U17-Resul 11:00 SK Heusden 06 – Sp.Wijgmaal  1 – 6
U17-Wilfried 11:00 SK Heusden 06 – Kattenbos Sport  1 – 4
U8-Camille 11:30 SK Heusden 06 – FC Anadol  12 – 8
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Exc. Hamont  2 – 1

Wedstrijdbal : Visvijvers Bolderberg, Perceval Glenn, Jordaenlaan 6, 3550  Heusden-Zolder

Voetbalkamp in Heusden !!!

paaskamp 1

 

SK Heusden 06 en Soccer Arena Genk richten een voetbalkamp in tijdens de 2de week van april. Op 4,5,7,en 8 april zal er op de Noordberm werk gemaakt van techniek en  hopelijk veel plezier.
Voor die vier dagen wordt 139 euro gevraagd: voor dit geld krijg je opleiding door gediplomeerde trainers, iedere dag warme maaltijd, drank en gezond tussendoortje, verzekering en een voetbaltenue.
Alle spelers geboren tussen 1/1/2000 en 31/12/2009 kunnen zich inschrijven voor dit kamp.
Inschrijven kan op: www.aa-drink-soccer-arena.be.

Wedstrijden 13+14/02

its all in the game 1

ZATERDAG  13/02
U9-Robin 9:30 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg  21 – 6
U7-Wout 9:30 SK Heusden 06 – WS Linkhout  NVT
U6- J&J 9:30 SK Heusden 06 – Fl.Paal  NVT
U9-Rafael 10:00 VK Gestel – SK Heusden 06  18 – 5
U7-Rachid 10:00 VK Gestel – SK Heusden 06  NVT
U11-David 10:00 RC Hades – SK Heusden 06  4 – 6
U11-Laurens 10:00 Thor Hasselt – SK Heusden 06  2 – 4
U12-Jean-Marie 10:30 SK Heusden 06 – Lommel United WS  1 – 2
U13-Cihat 11:00 SK Heusden 06 – E.Houthalen  3 – 4
U7-Rob 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  NVT
U12-Kristof 12:30 SK Heusden 06 – Sp.Kolmont  9 – 2
 U21 15:00 FC Anadol – SK Heusden 06  3 – 1
Veteranen 15:00 Boys Zolder – Vet.HSK  0 – 5
Reserven
ZONDAG  14/02
U15-Kenny 9:15 AC Tervant – SK Heusden 06  8 – 2
U15-Marc 9:15 KFC Helson – SK Heusden 06 (oefenw.)  uitgesteld
Viktoria 10:00 Viktoria – Naaldert  2 – 2
U8-Camille 10:00 KFC Ham U. - SK Heusden 06  10 – 5
U10 10:00 Amandina VC – SK Heusden 06  15 – 5
U8-Kris 10:00 SK Heusden 06 – Fl.Paal  3 – 5
U17-Resul 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06  6 – 1
U17-Wilfried 11:00 SK Heusden 06 – W. Koersel  2 – 3
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Eksel B  6 – 0

Wedstrijdbal:  Visvijvers Bolderberg, Glenn Perceval

LET OP : Door de vorming van de carnavalstoet op zaterdag 13/02 is er een algemeen parkeerverbod van 9:00 uur tot 18:00 uur op en rond de Boudewijnplein. Hou hier rekening mee. Kom als het kan met de fiets zodat we onze bezoekers op onze (kleine) parking kunnen laten parkeren.  Dank U.