Weekend 6+7+8/12

 Onze keuken is weer overladen met LU-pakketten. Jawel, vandaag 2/12 aangekomen en uitgeraapt. Dus als het kan deze week uw pakket komen afhalen. Dank u.

VRIJDAG  06/12
Reserven 19:30 SK Heusden 06 – Jong St.Truiden
ZATERDAG  07/12
U11-Gerd/Robby 10:00 VV Voorshoven – SK Heusden 06
KWB Bolderberg 15:00 Herk-de-Stad – KWB Bolderberg
ZONDAG 08/12
Victoria 10:00 Victoria – Thorianen
U13-Jean-Marie 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen
U12-Rafael 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen
U10-Rachid 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen
U9-Koen/Niels 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06
U8-Camille 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06
U8-Mathias 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06
U7-Ferhat 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06
1ste Ploeg 14:30 Jong St.Truiden – SK Heusden 06
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

 

14  december 2019 van 10:00 uur tot 15:00 uur

HAP, STAP en TRAP, samen op weg
KINDERwandeling = 2 km  –  STAPwandeling = 7,5 km TRAP-fietstocht = 25 km
De Schom (Chirolokalen Heusden)
tvv vriendenkring brandweer en vzw Pinocchio

 

Deelname prijs is 5,00 euro/deelnemer of  steunkaart 5,00 euro
bij Nando op het secretariaat SK Heusden 06
op de QR-code op affiche

Heel de dag hapjes en natjes te verkrijgen
van 10:00 uur tot 19:00 uur

weekend 30/11+1/12

 

Op het veld van FC Anadol hebben onze U15 zich gekroond tot kampioen van hun reeks in de eerste periode. Proficiat aan spelers, trainer Filippo en staf (Marc en Igor).

ZATERDAG  30/11/2019
U7-Ferhat 11:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06 NVT
U6-Joeri SK Heusden 06 Fl.Termolen FF Term.
U12-Rafael 10:00 KESK Leopoldsburg – SK Heusden 06 0 – 9
U9-Koen/Niels 10:00 FC Anadol – SK Heusden 06 11 – 12
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 7 – 1
U10-Rachid 10:30 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06
U8-Mathias 11:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC 16 – 3
Reserven 14:30 SK Herkenrode – SK Heusden 06 2 – 2
KWB Bolderberg 15:00 Tuinwijk Zonhoven – KWB Bolderberg 0 – 8
ZONDAG  01/12/2019
U8-Camille 9:30 SK Heusden 06 – Stal Sport 22 – 6
Victoria 10:00 Kiewit Koersel – Victoria
U13-Jean-Marie 10:00 KVK Beringen –SK Heusden 06 7 – 4
U11-Niels 10:00 Kattenbos Sport – SK Heusden 06 4 – 9
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – KFC Ham United 1 – 5
U15-Jan 11:15 SK Heusden 06 – E. Stevoort 1 – 7
U15-Filippo 11:15 FC Anadol – SK Heusden 06 2 – 8
1ste Ploeg 14:30 SK Heusden 06 – SK Herkenrode 1 – 2
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Wedstrijdbal 1ste Ploeg: Juwelier De Greeve, Koolmijnlaan 141, 3550 Heusden  + Sanmax

14  december 2019 van 10:00 uur tot 15:00 uur
HAP, STAP en TRAP, samen op weg
KINDERwandeling = 2 km  –  STAPwandeling = 7,5 km TRAP-fietstocht = 25 km
De Schom (Chirolokalen Heusden)
tvv vriendenkring brandweer en vzw Pinocchio
Deelname prijs is 5,00 euro/deelnemer of  steunkaart 5,00 euro
bij Nando op het secretariaat SK Heusden 06
op de QR-code op affiche 
Heel de dag hapjes en natjes te verkrijgen  van 10:00 uur tot 19:00 uur

 

Weekend 23 + 24/11

ZATERDAG 23/11
U10-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – KFC Helson 5 – 2
U8-Mathias 9:30 Thes Sport – SK Heusden 06 13-5
U7-Ferhat 10:00 SK Heusden 06 – Stal Sport NVT
U12-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – K.Sp.Wijchmaal 7 – 4
U9-Koen 11:00 SK Heusden 06 – Lutlommel VV 10 – 5
U13-Jean-Marie 12:00 SK Heusden 06 – Thes Sport 2 – 3
U17-Cihat 12:30 Turkse FC – SK Heusden 06 1 – 2
KWB Bolderberg 15:00 KWB Bolderberg – Gilde Laeren 4 – 1
Reserven ALG.FORFAIT INTER HASSELT
ZONDAG 24/11
U11-Gerd/Robby 9:30 WS Linkhout – SK Heusden 06 19 – 1
U11-Niels 9:45 SK Heusden 06 – Thes Sport 4 – 3
Victoria 10:00 Victoria – TRAM 2 – 5
U15-Jan 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06 18 – 0
U8-Camille 10:00 KRC Peer – SK Heusden 06 4 – 15
U6-Joeri 10:00 KRC Peer – SK Heusden 06 NVT
U15-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – WS Linkhout 9 – 0
1ste Ploeg 14:30 Inter Hasselt – SK Heusden 06 2 – 12
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

De uitslag van de U15-Jan geeft een vertekend beeld. Als je met een speler van U17=2 jaar ouder en de rest tweedejaars U15 tegen een ploeg van uitsluitend eerste jaars U15 speelt dan zijn zulke resultaten mogelijk. Ik weet niet of WS Linkhout zich hiermede gelukkig voelt met zulke resultaten,  ik vind in ieder geval dat ze niet thuishoren in een één (1) of twee (2) sterren reeks….

Nu reeds te noteren: SPAGHETTIDAG  SK Heusden 06:  ZATERDAG  28 maart 2020 in het Kuipershof.

Koekenverkoop

De koekjes van LU zijn besteld. Dit wil zeggen dat onze actie erop zit. Hartelijk dank aan éénieder die een  bestelling geplaatst heeft.
Zij zullen als de koekjes uitgeraapt zijn, verwittigd worden.
De winnaars (individueel) zijn Stef Leten en Andy Put en een eervolle vermelding voor Sjoerd de Vries.
Ook zij zullen hun prijs weldra in ontvangst mogen nemen.
Als ploeg zijn de U15 uitverkoren. Wij zullen hierover met de trainers overleg plegen.
Nogmaals aan ieder van u een hartelijke dank u wel !

Weekend 16+17/11

ZATERDAG 16/11/2019
U10-Rachid 10:00 KESK Leopoldsburg – SK Heusden 06 3 – 7
U11-Niels 10:30 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 4 – 1
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC 3 – 10
U8-Mathias 11:00 FC Anadol – SK Heusden 06 5 – 8
U9-Koen/Niels 11:30 KFC Ham United – SK Heusden 06 3 – 14
U6-Joeri 11:30 MD Halen – SK Heusden 06 NVT
U8-Camille 13:00 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 7 – 5
U7-Ferhat 13:00 VV Lummen – SK Heusden 06 NVT
Reserven 14:30 SK Heusden 06 – Kortessemse VV 3 – 1
KWB Bolderberg 15:00 Onder de Toren – KWB Bolderberg 0 – 0
ZONDAG 17/11/2019
U12-Rafael 9:30 SK Meldert – SK Heusden 06 1 – 2
Victoria 10:00 Victoria  – Sparta 2 – 5
U15-Filippo 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06 0 – 4
U13-Jean-Marie 10:00 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 3 – 11
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – Thes Sport 3 – 4
1ste Ploeg 14:30 Kortessemse VV- SK Heusden 06 4 – 1
wedstrijden kunnen veranderen van uur of dag

Koekjes aktie 2019

LAATSTE week om je bestelling en geld binnen te
brengen voor de koekjesaktie.
Per pakket kost het 7,00 euro.
Laatste dag is zondag 17 november.
Steun de club !
Als het secretariaat niet open is kan je je enveloppe ook afgeven achter de toog. Dank u.

Nu reeds te noteren: SPAGETTIDAG  SK Heusden 06:  ZATERDAG  28 maart 2020.

KOEKJES ACTIE 2019+Weekend 9+10/11

Ook dit jaar houden wij een koekjes-actie. Van 21/10 tot 17/11 kan je een pakket LU-koeken aankopen voor 7,00 euro.(meerdere pakketten mag ook natuurlijk).
Je kan hiervoor terecht bij spelers, trainers, bestuur en op het secretariaat.

ZATERDAG 9/11
U12-Rafael 9:30 Paal-Tervant – SK Heusden 06 5 – 4
U11-Niels 9:30 HW Zonhoven – SK Heusden 06 6 – 5
U10-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – W. Koersel 2 – 3
U6-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – Zonhoven United NVT
U7-Ferhat 9:30 Turkse FC – SK Heusden 06 NVT
U9-Koen/Niels 11:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC 16 – 8
U8-Mathias 11:00 SK Heusden 06 – Houthalen VV 15-11
U17-Cihat 13:00 VV Lummen – SK Heusden 06 3 – 5
Reserven 14:30 Amandina VC- SK Heusden 06 1 – 3
ZONDAG 10/11
U13-Jean-Marie 9:30 SK Meldert – SK Heusden 06 1 – 2
U8-Camille 9:30 SK Heusden 06 – Turkse FC 18 – 0
U11-Gerd/Robby 10:00 SK Heusden 06 – FC Anadol 0 – 6
Victoria 10:00 Thorianen – Victoria 2 – 5
U15-Jan 10:00 RC Hades – SK Heusden 06 11 – 1
U15-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – Stal Sport 6 – 2
1ste Ploeg 14:30 SK Heusden 06 – Amandina VC 6 – 0

Wedstrijdbal: Dakwerken Elsen-Houben, Voortstraat 15 A, 3560 Lummen +  Sanmax projects

Nu reeds te noteren: SPAGETTIDAG SK Heusden 06: ZATERDAG  28 maart 2020.

Weekend 2+3/11

Vrijdag 1 november (allerheiligen) zijn er GEEN trainingen.
De wedstrijd van de  eerste ploeg begint om 14:30 uur !

ZATERDAG 2/11/2019
U15-Filippo 10:00 VV Lummen – SK Heusden 06 2 – 2
U7-Ferhat 10:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen NVT
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – KFC Helson 2 – 10
U12-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC 5 – 5
U8-Mathias 13:00 W.Koersel – SK Heusden 06 5 – 16
U8-Camille 14:30 FC Eksel – SK Heusden 06 9 – 15
Reserven SK Heusden 06E.Gingelom FF 5-0
KWB Bolderberg 15:00 Berkenbos – KWB Bolderberg 0 – 4
ZONDAG 3/11/2019
U6-Joeri 9:30 Bolderberg FC – SK Heusden 06 NVT
U11-Niels 9:45 SK Heusden 06 – Turkse FC 2 – 2
Victoria 10:00 Victoria – HEYAX 0 – 5
U15-Jan 11:15 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 2 – 4
1ste Ploeg 14:30 E.Gingelom – SK Heusden 06 0 – 2

Wedstrijden onder voorbehoud. Wijzigingen zijn mogelijk.

Ook dit jaar houden wij een koekjes-actie. Van 21/10 tot 17/11 kan je een pakket LU-koeken aankopen voor 7,00 euro.(meerdere pakketten mag ook natuurlijk).
Je kan hiervoor terecht bij spelers, trainers, bestuur en op het secretariaat.

Overlijden Emiel Vaes

Men meldt ons het overlijden van de heer Emiel Vaes, vader van Katrien Vaes en grootvader Van Vincent (U17) en Victor Loos(U15).
Emiel was een fervent volger van zijn twee kleinkinderen en regelmatig bij ons in de kantine op bezoek.
Er is een gelegenheid tot groeten in het funerarium van Begrafenissen Witters en Baers, Inakker 106-108, Zolder-centrum op vrijdag 25 oktober van 19:00 tot 19:30 uur.
De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de aula van Begrafenissen Witters en Baers, Inakker 106-108, Zolder-centrum op zaterdag 26 oktober om 11:00 uur.
Wij willen heel de familie onze oprechte deelneming willen overmaken in deze moeilijke tijden.

weekend 25-26-27/10

OPGELET WINTERTIJD
tijdens het weekend zal het uur veranderen tussen zaterdag 26 en zondag 27/10. We “mogen” dan een uur langer slapen want
drie uur wordt twee uur.

VRIJDAG 25/10
U15-Jan 19:00 SK Heusden 06 – SK Herkenrode 4 – 1
Reserven 20:00 BS Sport – SK Heusden 06 2 – 2
ZATERDAG 26/10
U10-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – FC Anadol 2 – 6
U12-Rafael 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06 0 – 6
U13-Jean-Marie 11:00 W.Koersel – SK Heusden 06 0 – 4
U9-Koen/Niels 11:00 SK Heusden 06 – W. Koersel 18 – 10
U8-Mathias 11:00 SK Heusden 06 – Lummen VV 6 – 15
U11-Niels 13:30 KRC Peer – SK Heusden 06 4 – 3
U11-Gert/Niels 13:30 KRC Genk –SK Heusden 06   8 – 1
KWB Bolderberg 15:00 Gere Bij – KWB Bolderberg 7 – 0
ZONDAG 27/10
U8-Camille 9:30 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 3 – 8
U15-Filippo 10:00 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 2 – 3
Victoria 10:00  Victoria – Tennis Heusden 1 – 8
U7-Ferhat 11:00 Thes Sport – SK Heusden 06 NVT
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – Stal Sport 1 – 4
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – BS Sport 2 – 3

Wedstrijdbal 1ste Ploeg:  Begrafenissen Convents, Kerkstraat 5, 3581 Beringen-Mijn + Sanmax

Weekend 18+19+20/10

Burkina Fasso says HELLO !

VRIJDAG 18/10/2019
Reserven 19:30 SK Heusden 06 – Velm VV 1 – 1
ZATERDAG 19/10/2019
U15-Jan 10:00 VK Gestel – SK Heusden 06 12 – 1
U10-Rachid 10:00 Hechtel FC – SK Heusden 06
U8-Camille 10:00 Zonhoven United – SK Heusden 06 0 – 20
U8-Mathias 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06 10 – 4
U7-Ferhat 10:00 SK Heusden 06 – KFC Ham U. NVT
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – Bregel Sport 0 – 19
U12-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – Lutlommel VV 7 – 1
KWB Bolderberg 15:00 KWB-Bolderberg – De Kosters 4 – 0
U17-Cihat 15:00 KRC Peer – SK Heusden 06 3 – 8
1ste ploeg 19:30 Velm VV –SK Heusden 06 2 – 4
ZONDAG 20/10/2019
U6-Joeri 9:30 W.Koersel – SK Heusden 06 NVT
U15-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – W. Koersel 10 – 1
U13-Jean-Marie 9:30 SK Heusden 06 – FC Anadol 3 – 3
U11-Niels 9:45 SK Heusden 06 – SK Meldert 11 – 6
Victoria Victoria – Thorianen ff5-0
U9-Koen/Niels 10:00 KVK Beringen – SK Heusden 06 11 – 14

Weekend 11+12+13 oktober

VRIJDAG 11/10
KWB Bolderberg 20:00 KWB Bolderberg – Vet Spalbeek 5 – 1
ZATERDAG 12/10
U10-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 15 – 1
U7-Ferhat 10:00 SK Heusden 06 – Bolderberg FC NVT
U12-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg 13 – 0
U9-Koen/Niels 11:00 SK Heusden 06 – FC Anadol 15 – 13
U8-Mathias 11:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06 9 – 6
U11-Gerd/Robby 13:30 FC Paal-Tervant – SK Heusden 06 5 – 5
Reserven 15:00 Herk-de-Stad B – SK Heusden 06 5 – 0
ZONDAG 13/10
U13-Jean-Marie 9:30 SK Heusden 06 – KVK Beringen 1 – 6
U11-Niels 9:45 SK Heusden 06 – Kattenbos Sport 4 – 5
Victoria 10:00 Victoria – Rolands Club AFG.
U17-Cihat 10:00 KFC Ham U – SK Heusden 06 5 – 0
U15-Jan 10:00 E. Stevoort – SK Heusden 06 7 – 4
U15-Filippo 10:00 SK Heusden 06 – FC Anadol 10 – 1
U8-Camille 10:30 Stal Sport – SK Heusden 06 6 – 21
U6-Joeri 11:30 Fl.Termolen – SK Heusden 06 NVT
1ste ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Herk-de-Stad B 6 – 2

wedstrijdbal 1ste Ploeg : Buurthuis “den Ubbel”, Boekt + Sanmax.

et mituli et sapidum, een dank u wel aan u allen

We mogen terecht en fier zeggen dat onze derde mosseldag  op zaterdag 28 september, een succes was.
Na een eerder moeizaam aanloop hebben er veel van onze leden en hun familie zich ingeschreven om een “portie mosselen” te komen eten (zij die geen mosselen lusten kregen een alternatief aangeboden).  Moet je weten dat Marc Claes en Tony Aerts, onze culinaire experten tot drie maal toe naar de mosselboer zijn geweest om te gaan “proeven” en “kiezen” van de mossels… Met een perfect resultaat: van heel lekker tot uitstekend als label zijn we oprecht fier dat iedere “mosseleter” met een zeer goed gevoel naar huis toe ging.
BDW zou gezegd hebben “et mituli et sapidum” (de mosselen waren lekker :))
Dit kan echter niet zonder grondige voorbereiding: het ’s morgens vroeg wassen van de mosselen door onze seniors, het gereedmaken door onze ploeg “kokers”, het opdienen en afruimen. Dit allemaal  door de andere seniors, afgevaardigden en trainers, bestuur en familie, het bezorgen van de drank door trainers en bestuursleden met hun families, de twee aan de inkom om alles zo perfect mogelijk in samenspraak met de voorzitter/afroeper te laten verlopen…. Kortom het is een goed op elkaar ingestelde groep die stilaan de klappen van de zweep begint te kennen.
En ten slotte jullie, onze eters, die massaal onze club blijven steunen. Hartelijk dank hiervoor, we kunnen nu weer wat verder en proberen zo onze kinderen te geven waarvoor ze komen: veel voetbalplezier en hopelijk ook een goede opleiding als voetballer. Tenslotte daar doen we het voor, voetbal op en rond ons dorp/gemeente.
Bedankt allemaal en tot een volgende gelegenheid.

weekend 4-5-6 oktober

 

VRIJDAG 04/10/2019
Reserven 19:30 SK Heusden 06 – J.Borgloon 2 – 2
ZATERDAG  05/05/2019
U11-Niels 13:00 Thes Sport – SK Heusden 06 5 – 4
U6-Joeri 9:30 SK Heusden 06 – KRC Peer NVT
U10-Rachid 9:45 KFC Helson – SK Heusden 06 0 – 7
U15-Filippo 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06 2 – 6
U9-Koen/Niels 10:00 Lutlommel VV – SK Heusden 06 6 – 15
U7-Ferhat 13:00 Stal Sport – SK Heusden 06 NVT
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – WS Linkhout 2 – 11
U8-Mathias 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport 10 – 9
U13-JeanMarie 12:30 Thes Sport – SK Heusden 06 7 – 0
KWB Bolderberg 15:00 De Muur – KWB-Bolderberg 3 – 1
ZONDAG  06/10/2019
U8-Camille 09:30 SK Heusden 06 – KRC Peer 16 – 3
U12-Rafael 10:00 K.Sp.Wijchmaal – SK Heusden 06 2 – 10
Victoria 10:00 Victoria – Heikant Helchteren 3 – 6
U15-Jan 11:15 SK Heusden 06 – WS Linkhout 0 – 13
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – Turkse FC 5 – 3
1ste Ploeg 15:00 J.Borgloon – SK Heusden 06 3 – 0

Overlijden Bavo Vandebroek

Men meldt ons het overlijden van de Heer Bavo Vandebroek, echtgenoot van Fanny Coels. Bavo was de vader van Chris, grootvader van Maarten en Lars Vandebroek. In zijn sportieve carriere was Bavo  vooral gekend als scheidsrechter en trouwe supporter van zijn kleinkinderen.
 Avondwake: dinsdag 1 oktober 2019 om 19u15 in de parochiekerk  van Sint-Jacobus te Eversel  Na de avondwake gelegenheid tot groeten in funerarium J. BEYNE.
Afscheidsviering: woensdag 2 oktober 2019 in familiekring .
Wij willen onze oprechte deelneming overbrengen aan zijn hele familie.

wedstrijden 26 – 27 – 29 september

Wat is het toch leuk om ander mans goed kapot te maken…..

Dit is het resultaat als “grote jongens” de grote MESSI willen uithangen om wereldgoalen te maken op de goaltjes van U6. Bedankt in naam van onze 4 en 5 jarigen, want nu kunnen ze sjotten op “kapotte goalen”…. FOEI !!
—————————————————-

Donderdag 26/09
U12-Rafael 18:30 SK Heusden 06 – SK Meldert 3 – 4
U10-Rachid 18:30 SK Heusden 06 – KESK Leopoldsburg
U11-Gerd/Robby 18:30 Hechtel FC – SK Heusden 06 3 – 10
U7-Ferat di.24/9 SK Heusden 06 – VV Lummen NVT
Vrijdag 27/09/2019
U9-Koen/Niels 18:00 SK Heusden 06 – KFC Ham U. 9 – 7
U8-Mathias 18:30 FC Anadol – SK Heusden 06 11 – 10
Reserven 19:30 SK Heusden 06 – SK Vliermaalroot 8 – 1
KWB Bolderberg 20:30 KWB Bolderberg – Ubbersel 1 – 1
ZATERDAG 28/09/2019
MOSSELDAG SK HEUSDEN 06
  IN HET KUIPERSHOF
ZONDAG 29/09/2019
U13-Jean-Marie 9:30 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 7 – 3
U8-Camille 9:30 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 7 – 18
U11-Niels 9:45 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 3 – 2
Victoria 10:00 Victoria – FC Tournee
U17-Cihat 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06 6 – 3
U15-Jan 10:00 MD Halen – SK Heusden 06 1 – 3
U15-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – Thes Sport 3 – 0
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – SK Vliermaalroot 10 – 1
U6-Joeri 11:00 SK Heusden 06- MD Halen NVT

wedstrijdbal 1ste Ploeg, geschonken door: Matras-en waterbedcentrum, Bruno Beckers, Hofeinde, 3550 Boekt
 + Sanmax

Weekend 21 en 22 september

 MOSSELDAG zaterdag 28 september !!
verkochte kaarten  binnenbrengen tot zondag 22/09.
De club rekent op U !!

ZATERDAG 21/09/2019
U10-Rachid 9:30 W. Koersel – SK Heusden 06 5 – 2
U8-Camille 9:30 Turkse FC – SK Heusden 06 4 – 24
U8-Mathias 9:30 Houthalen VV – SK Heusden 06 16 – 9
U9-Koen/Niels 10:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06 7 – 14
U7-Ferhat 10:00 SK Heusden 06 – Turkse FC NVT
U6-Joeri 10:45 Zonhoven United – SK Heusden 06 NVT
U12-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 4 – 3
U15-Jan 11:15 SK Heusden 06 – RC Hades 1 – 22
KWB Bolderberg 15:00 KWB Bolderberg – Fibel Ham
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – FC Anadol 6 – 9
ZONDAG 22/09/2019
U13-Jean-Marie 09:30 SK Heusden 06 – SK Meldert 6 – 2
U11-Niels 09:45 SK Heusden 06 – HW Zonhoven 4 – 8
U15-Filippo 09:45 Stal Sport – SK Heusden 06 5 – 5
Victoria 10:00 Victoria – DVV Schulen
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – VV Lummen 1 – 2
1ste Ploeg 15:00 E.M.B.Opheers – SK Heusden 06 1 – 1

Reserven : GEEN wedstrijd wegens algemene forfait van tegenstander.

weekend 14+15/09

DENK AAN DE MOSSELDAG zaterdag 28 september !!
verkochte kaarten  binnenbrengen….

ZATERDAG  14/09
U11-Gerd/Robby 10:30 KFC Helson – SK Heusden 06 7 – 2
U9-Koen/Niels 11:00 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 11 – 13
U8-Mathias 11:00 SK Heusden 06 – W. Koersel 9 – 11
KWB-Bolderberg 15:00 KWB-Bolderberg –  Termien
Reserven 15:00 Sp.Aalst – SK Heusden 06 1 – 3
ZONDAG 15/09
U11-Niels 09:30 Turkse FC – SK Heusden 06 5 – 4
U8-Camille 09:30 SK Heusden 06 – FC Eksel 8 – 14
U7-Ferhat 09:30 KVK Beringen – SK Heusden 06 NVT
Victoria 10:00 Tram – Victoria
U13-Jean-Marie 10:00 VV Lummen – SK Heusden 06 5 – 4
U15-Jan 11:15 HW Zonhoven – SK Heusden 06 4 – 4
U15-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – VV Lummen 3 – 6
U12-Rafael 11:00 Bolderberg FC – SK Heusden 06 7-5
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – FC Landen B 6 – 0

weekend 6-7-8-9 september

DENK AAN DE MOSSELDAG zaterdag 28 september !!
verkochte kaarten  binnenbrengen….

************
Bericht : De bestelde kledij (pasdagen) kan vanaf morgen 7/09  afgehaald worden op het secretariaat.
****************

DONDERDAG 05/09/2019
U13-Jean-Marie 18:30 SK Heusden 06 – W.Koersel 4 – 8
U11-Niels 18:30 SK Meldert – SK Heusden 06 5 – 7
VRIJDAG 06/09/2019
Reserven 19:30 SK Heusden 06 – FC Alken B 2 – 1
ZATERDAG 07/09/2019
U7-Ferhat 10:00 SK Heusden 06 – Thes Sport NVT
U8-Mathias 10:00 VV Lummen – SK Heusden 06 18-14
U11-Gerd/Robby 10:30 SK Heusden 06 – KRC Genk 4 – 5
U12-Rafael 11:00 SK Heusden 06 – Hechtel FC 8 – 6
U10-Rachid 11:30 FC Anadol – SK Heusden 06 0 – 8
U9-Koen/Niels 13:00 W.Koersel – SK Heusden 06 10-13
KWB-Bolderberg 15:00 KWB-Bolderberg– Hulst 2 – 0
1ste Ploeg 20:00 FC Alken B – SK Heusden 06 4 – 2
ZONDAG 08/09/2019
U15-Jan 09:30 SK Herkenrode – SK Heusden 06 5 – 5
U8-Camille 09:30 HW Zonhoven – SK Heusden 06 9 – 9
U11-Niels 09:45 SK Heusden 06 – KRC Peer 4 – 7
Victoria 10:00  Victoria –  Wuytens 0 – 2
U17-Cihat 10:15 Stal Sport – SK Heusden 06 3 – 7
U15-Filippo 11:15 SK Heusden 06 – FC Paal-Tervant 3 – 1

Oefenwedstrijden en start competitie

woensdag 28/08/2019
U15: 18:15 uur – SK Heusden 06 – VV Lummen
U12: 18:30 uur – VK Gestel – SK Heusden 06

ZATERDAG 31/08/2019
U10-Rachid 9:30 SK Heusden 06 – Hechtel FC 9 – 4
U11-Gerd/Robby 10:00 SK Meldert – SK Heusden 06
U9-Koen/Niels 11:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen 11 – 8
U8-Mathias 11:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen 15-11
U7-Ferhat KFC Ham United – SK Heusden 06 FF
U13-Jean-Marie 11:30 FC Anadol – SK Heusden 06 4 – 1
U12-Rafael 12:30 Lutlommel VV – SK Heusden 06
Reserven 15:00 Verbr.Loksbergen – SK Heusden 06 4 – 4
ZONDAG 01/09/2019
U15-Filippo 09:30 W.Koersel – SK Heusden 06 0-17
U8-Camille 09:30 SK Heusden 06 – Zonhoven United 15-7
Victoria 10:00 Victoria – Oud Leiding Meulenberg 3 – 3
U17-Cihat 11:15 SK Heusden 06 – KRC Peer 6 – 2
U15-Jan 11:15 SK Heusden 06 – VK Gestel 1-11
U11-Niels 11:30 Bregel Sport – SK Heusden 06
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Verbr. Loksbergen 4 – 1

wedstrijdbal: Begrafenissen Beyne-Baers, Koerselsebaan, Heusden en SANMAX

Om nu al in je agenda te schrijven en vrij te houden….
Zaterdag  28 september : MOSSELDAG  in ’t Kuipershof !!