Bedankt Scheids

Van 1 oktober tot 9 oktober is er de “week van de official”.
SK Heusden 06 wil graag dit mee onderschrijven en een dank u wel zeggen aan al de scheidsrechters voor hun inzet en van iedereen wat meer respect en waardering voor hun hobby vragen.
Want zonder scheids GEEN wedstrijd !

bedankt-scheids

Wedstrijden 24/09+25/09

vlag SKH06 Hans

 ZATERDAG 24/09
U8-Rachid 09:15 SK Heusden 06 – RC Hades  16 – 5
U11-Wout 09:30 FC Anadol – SK Heusden 06   7 – 4
U13-Rafael 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06   1 – 8
U8-Douwe 10:00 KVK Beringen - SK Heusden 06  15 – 3
U7-Younes 10:30 VV Lummen – SK Heusden 06  NVT
U7-Jamie 11:30 WS Linkhout – SK Heusden 06  NVT
U12-Jean-Marie 11:00 SK Heusden 06 – Thor Hasselt   3 – 6
U10-Jorn 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  18 – 0
U8-Kris 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport  12 – 7
U12-Tekin 12:00 AC Tervant – SK Heusden 06  13 – 0
U13 12:30 KFC Helson – SK Heusden 06   9 – 1
U21 15:00 Flandria Paal – SK Heusden 06   1 – 2
Veteranen 15:00 Vet.HSK - KWB Koersel   2 – 1
Reserven SK Heusden 06 – Sp.Ellikom  FF Ellikom
 ZONDAG 25/09
U15-Cihat 09:15 SK Heusden 06 – Fl.Paal  3 – 5
U6-Joeri 09:30 SK Meldert- SK Heusden 06  NVT
U9-Kris 09:30 WS Linkhout – SK Heusden 06  10 – 9
Viktoria 10:00 Viktoria – Uisclubke  0 – 3
U17-Luc 11:00 SK Heusden 06 – W.Koersel  0 – 11
U11-Kristof 11:00 SK Heusden 06 – FC Bolderberg  15 – 3
U17-Marc 11:15 HW Zonhoven – SK Heusden 06   3 – 4
U9-Camille 13:00 SK Herkenrode - SK Heusden 06   9 – 8
1ste Ploeg 15:00 Sp.Ellikom – SK Heusden 06   1 – 4

 

Wedstrijden 17/09 + 18/09 + reeksindeling U6 en U7

vlag SKH06 Hans

ZATERDAG 17/09
U13- 1 09:15 SK Heusden 06 – FC Bolderberg  9 – 2
U9-Camille 09:15 SK Heusden 06 – SK Rooierheide  7 – 11
U8-Kris 09:30 AC Tervant – SK Heusden 06  9 – 8
U11-Wout 11:00 SK Heusden 06 – SK Rooierheide  0 – 11
U11-Kristof 12:30 Stal Sport – SK Heusden 06  0 – 6
U13 – 2 13:00 SK Heusden 06 – FC Bolderberg
Veteranen 15:00 Gilde Geneiken – Vet.HSK  3 – 2
Reserven 15:00 Houthalen VV – SK Heusden 06  2 – 0
U21 15:00 SK Heusden 06 – Calcio Genk  2 – 1
U12-Jean-Marie GEEN WEDSTRIJD = AMC FC Anadol
ZONDAG 18/09
U15-Cihat 09:15 W.Koersel – SK Heusden 06  1 – 4
U8-Douwe 09:15 SK Heusden 06 – W.Koersel  6 – 16
U10-Jorn 09:30 FC Anadol – SK Heusden 06  7 – 7
Viktoria 10:00 Tennis Heusden – Viktoria  6 – 1
U17-Luc 10:00 WS Linkhout – SK Heusden 06  4 – 5
U17-Marc 10:00 SK Heusden 06 – Melo Zonhoven  4 – 3
U12-Tekin 11:00 SK Heusden 06 – KFC Ham United  2 – 2
U8-Rachid  21/09 Halveweg Zonhoven – SK Heusden 06
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Houthalen VV  1 – 5
U9-Kris GEEN WEDSTRIJD = AMC Stal Sport

Wedstrijdbal 1ste Ploeg: Visvijvers Bolderberg, Perceval Glenn.

Kalender U7 en U6 is bekend: Deze reeks niet definitief. Er kunnen altijd veranderingen plaatsvinden !!

 GEW.U7-reeks B niv.2
24-9-2016 10:30 VV LUMMEN A NIV.2 SK HEUSDEN 06 A NIV.2   -
1-10-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 A NIV.2 KFC HAM UNITED C NIV.2   -
15-10-2016 10:00 THES SPORT  B NIV.2 SK HEUSDEN 06 A NIV.2   -
22-10-2016 09:45 STAL SPORT NIV.2 SK HEUSDEN 06 A NIV.2   -
29-10-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 A NIV.2 K.ESK LEOPOLDS A NIV.2   -
5-11-2016 11:15 KFC HELSON  B NIV.2 SK HEUSDEN 06 A NIV.2   -
12-11-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 A NIV.2 VV LUMMEN A NIV.2   -
19-11-2016 10:00 KFC HAM UNITED C NIV.2 SK HEUSDEN 06 A NIV.2   -
3-12-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 A NIV.2 THES SPORT  B NIV.2   -
GEW.U7-reeks D niv.1
24-9-2016 11:30 W.S. LINKHOUT A NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1   -
1-10-2016 11:00 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 FC ANADOL NIV.1   -
8-10-2016 11:00 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 W.S. LINKHOUT B NIV.1   -
15-10-2016 11:00 TURKSE FC NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1   -
22-10-2016 10:00 THES SPORT  C NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1   -
29-10-2016 11:00 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 A.C.TERVANT C NIV.1   -
6-11-2016 13:00 FL. PAAL NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1   -
12-11-2016 11:00 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 W.S. LINKHOUT A NIV.1   -
19-11-2016 09:30 FC ANADOL NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1   -
26-11-2016 11:30 W.S. LINKHOUT B NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1   -
3-12-2016 11:00 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 TURKSE FC NIV.1   -
GEW.U6-reeks C
24-9-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 S.K.MELDERT   -
2-10-2016 10:00 KVK BERINGEN SK HEUSDEN 06   -
8-10-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 KFC HELSON C   -
15-10-2016 10:30 VV LUMMEN SK HEUSDEN 06   -
23-10-2016 11:00 W. KOERSEL C SK HEUSDEN 06   -
5-11-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 W.S. LINKHOUT   -
13-11-2016 09:30 S.K.MELDERT SK HEUSDEN 06   -
19-11-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 KVK BERINGEN   -
26-11-2016 14:00 KFC HELSON  C SK HEUSDEN 06   -
3-12-2016 09:30 SK HEUSDEN 06 VV LUMMEN   -

Keeperstraining jeugd

keeper_1-0

Woensdag 14 september beginnen de trainingen voor de keepers van onze jeugdploegen.
Onder de kundige leiding van Vincent gaan we als volgt te werk:
van 17:45 uur tot 18:30 uur: keepers van U10 en U11.
van 18:30 uur tot 19:30 uur: keepers van U12 en U13.
van 19:30 uur tot 20:30 uur: keepers van U15 en U17.

Wedstrijden 10/09 + 11/09

vlag SKH06 Hans

ZATERDAG 10/09
U8-Rachid 09:15 SK Heusden 06 – Houthalen VV  19 – 7
U11Wout 10:00 E.Termien – SK Heusden 06   4 – 4
U9-Kris L. 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06   4 – 34
U12-Jean-Marie 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant   4 – 1
U10-Jorn 11:00 SK Heusden 06 – KVK Beringen   3 – 3
U8-Kris V 11:00 SK Heusden 06 - WS Linkhout   8 – 7
U12-Tekin 12:30 KFC Helson – SK Heusden 06
U9-Camille 15:00 Torpedo Hasselt – SK Heusden 06  15 – 0
U13 15:00 AC Tervant – SK Heusden 06   3 – 3
U21 15:00 AC Tervant – SK Heusden 06   3 – 0
Veteranen 15:00 Eksel – Vet.HSK   1 – 3
Reserven 15:00 SK Heusden 06 – H.Wijshagren   3 – 0
ZONDAG 11/09
U15-Cihat 09:15 SK Heusden 06 – FC Anadol   1 – 5
U7 10:00 VK Gestel – SK Heusden 06  NVT
Viktoria 10:00 Heikant Helcht. – Viktoria   1 – 1
U8-Douwe 10:00 W. Koersel – SK Heusden 06   7 – 6
U17-Marc 11:00 MD Halen – SK Heusden 06   0 – 4
U17-Luc 11:00 SK Heusden 06 – Stal Sport   0- 3
U11-Kristof 11:00 SK Heusden 06 – AC Tervant  15 – 0
U13- Rafael 13:30 E.Houthalen – SK Heusden 06   0 – 12
1ste ploeg 15:00 H.Wijshagen – SK Heusden 06   3 – 1

Wedstrijden 03 + 04/09

vlag SKH06 Hans

ZATERDAG 03/09
U13-Rafael 09:15 SK Heusden 06 – Fl.Paal   8 – 0
U9-Camille 09:15 SK Heusden 06 – Terkoest Alken  16 – 14
U11-Kristof 10:00 Thes Sport – SK Heusden 06   4 – 7
U11-Wout 11:00 SK Heusden 06 – Halveweg Zonhoven   2 – 2
U8-Douwe 09:15 SK Heusden 06 – WS Linkhout  11 – 4
U7 11:00 W.Koersel – SK Heusden 06   2 – 8
U8-Rachid 11:30 Thor Hasselt – SK Heusden 06  10 – 16
U13 13:00 SK Heusden 06 – FC Anadol   5 – 3
U10-Jorn 13:30 W.Koersel – SK Heusden 06   4 – 10
Veteranen 15:00 Vet.HSK - Eisden ’84   3 – 2
Reserven 15:00 Flandria Termolen – SK Heusden 06   1 – 1
U21 15:00 SK Heusden 06 – MD Halen   1 – 0
ZONDAG 04/09
U9-Kris L. 09:15 SK Heusden 06 – KFC Ham United  17 – 10
U17-Luc 09:30 KFC Ham U. – SK Heusden 06   4 – 4
U15-Cihat 10:00 VV Lummen – SK Heusden 06   6 – 6
U8-Kris V 10:00 FC Eksel – SK Heusden 06  13 – 11
Viktoria 10:00 VHC – Jezabel   2 – 0
U17-Marc 11:00 SK Heusden 06 – Houthalen VV   9 – 3
U12-Tekin 11:00 SK Heusden 06 – Thes Sport   7 – 2
U12-Jean-Marie 11:00 WS Linkhout – SK Heusden 06   4 – 7
1ste Ploeg 15:00 SK Heusden 06 – Flandria Termolen   2 – 0

Wedstrijdbal 1ste ploeg: Begrafenissen Beyne-Baerts, Koerselsebaan, 3550 Heusden-Zolder

Zaterdag 27 augustus

Op zaterdag 27 augustus gaan van elke categorie 1 ploeg naar
AC Tervant om een oefenwedstrijd te spelen.
De wedstrijden :
U7 om 14:30 uur
U8 om 13:00 uur
U9 om 14:30 uur
U10 om 13:00 uur
U11 om 14:30 uur
U12 om 13:00 uur
U13 om 14:30 uur
U15 om 16:00 uur
U17 om 16:00 uur
We wensen iedereen een spannende en plezante wedstrijd toe.

Zondag 28/08:
deelname aan tornooi Eendracht Stevoort.

U8-Douwe: eerste wedstrijd om 14:00uur
U9 -:                 eerste wedstrijd om 14:25 uur
U12-Tekin:  eerste wedstrijd om 9:30 uur:

deelname aan tronooi in KFC Boorsem Sport
U15-Cihat: eerste wedstrijd om 14:00 uur

Deze week aan de Noordberm

SENIORS

Dinsdag 23/08 : 1ste en reserven : training
19:00 uur:  U21 :  SK Heusden 06 – Sp. Kolmont

Woensdag 24/08 : 1ste en reserven: lichte training + hapjes
19:00 uur:  U21: SK Heusden 06 - E. Stevoort

Donderdag 25/08 : geen training
19:00 uur: Reserven:  Zutendaal VV – SK Heusden 06.
Adres: Blookbergstraat 16, 3690 Zutendaal

Zaterdag 27/08: start 2-daagse om half acht in kantine met ontbijt.
Zondag 28/08 : tweedaagse + wedstrijd eerste ploeg om 15.00 uur in Riemst.

JEUGD

Voor de maand augustus hebben de trainers beslist om de groepen   samen te laten trainen, tenzij anders aangegeven.

Wie traint wanneer?
U8: op dinsdag en donderdag van 17:45 uur tot 19:00 uur
U10: op dinsdag en donderdag van 17:45 uur tot 19:00 uur
U11:   Wout:  op dinsdag en donderdag van 18:00 utot 19:15 u
U12:   Jean Marie:  op dinsdag en donderdag van 18:00 u tot 19:15 u
U13: op dinsdag en donderdag van 18:00 uur tot 19:15 uur
U21: op dinsdag en donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur

U6: op woensdag en vrijdag van 17:45 uur tot 19:00 uur.
U7: op woensdag en vrijdag van 17:45 uur tot 19:00 uur.
U9: op woensdag en vrijdag van 17:45 uur tot 19:00 uur
U11-Kristof:  op woensdag en vrijdag van 18:00 u tot 19:15 u
U12-Tekin:  op woensdag en vrijdag van 18:15 u tot 19:30 u
U15: op woensdag en vrijdag van 18:30 uur tot 20:00 uur
U17: op woensdag en vrijdag van 19:30 uur tot 21:00 uur

Word scheidsrechter

Gepassioneerd door voetbal en minstens 13 jaar oud?
ZATERDAG 8 OKTOBER start een nieuwe cursus voor kandidaat-scheidsrechters in het veldvoetbal!

Meer informatie over de arbitrage… de inschrijving, de gratis cursus van drie lessen in Hasselt, de begeleiding en opvolging in de praktijk achteraf, de financiële vergoedingen, de vriendenkringen, de scheidsrechterskaart waarmee je gratis naar alle voetbalwedstrijden kunt gaan kijken in België, de combinatie met het blijven voetballen (wat dus zeker kan!), of vrouwen mogen fluiten (tuurlijk!), of je eventueel met de fiets kan gaan fluiten, enzovoorts,…
VFV-secretariaat, Boekstraat 130, 3500 Hasselt
of op het secretariaat bij Nando

https://www.facebook.com/events/628320137333056/?ti=cl

word scheidsrechter

Programma deze week (15/08 tot 21/08)

SENIORS
Dinsdag 16/08: training
Woensdag 17/08: 
                          1ste  Niel SK – SK Heusden 06: 5 – 0
                           reserven :Niel SK- en reserven: 3 – 3.
Donderdag 18/08: training

Zaterdag 20/08: U9-Kris: tornooi Vliermaalroot
Zondag 21/08: 17:00 uur:  1ste ploeg: 
                          SK Heusden 06 – Hoeselt VV : 4 – 1

Gemeentelijk tornooi 2016

 ZONDAG 14 AUGUSTUS 
Plaats  7 of 8 : Wieze Boy’s – SK Heusden 06 :  0 – 0 (4-5)

Plaats 5 of 6 : RP Products – FC Anadol 2:   4 – 2                
Plaats 3 en 4: StatieSport Zolder – Kvv Heusden-Zolder: 2 – 2 (4-2)
Plaats 1 en 2: Fc Anadol – K Bolderberg FC :  9 – 2

Jozef Vaes is overleden

rouwbloem1Men meldt ons het overlijden van Jozef “Jef” Vaes.
Jef is de broer van oud-SK Heusden-speler Marc Vaes en broer en schoonbroer van Didier en Katrien Loos-Vaes, en oom van Vincent (U13)  en Victor Loos(U11).
De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 13 augustus om 10:30 uur in de aula van Begrafenissen Witters en Baers, Inakker 106-108, 3550 Zolder-centrum.
De gebedswake is op vrijdag 12 augustus om 19:15 uur in de parochiekerk St.Willibrordus van Heusden-Centrum waarna er gelegenheid is tot groeten in het funerarium Witters en Baers, St.Willibrordusplein 29 te Heusden-Centrum.

Wij willen de getroffen familie onze oprechte deelneming overbrengen.

Schema voor het weekend

Vrijdag 12/08
U 17 :  tornooi St.Elen – 18u00 + 18u30 + 20u30.

Zaterdag 13/08:
U8  : tornooi VK Gestel – 14:30 uur
U9: tornooi E.Mechelen a/dMaas – 10:15 uur
U13: tornooi VK Gestel – 15:15 uur
U21: tornooi Mijnstadion :  Stal – SK Heusden 06: 4 – 8.
1ste ploeg: Gemeentelijk Tornooi op Anadol -
13:30 u: Statie Zolder – SK Heusden 06: 3-1
16:30 u.: Anadol 1 – SK Heusden 06: 10 – 1

Zondag 14/08:
U7 : tornooi VK Gestel – 10:00 uur
U11: tornooi  E.Mechelen a/dMaas – 09:15 uur
U13: tornooi Mijnstadion Beringen – 10:00 uur
1ste ploeg: Gemeentelijk Tornooi: finaleplaatsen

Een jongen !!

Op maandag 8 augustus om 10:30 uur is TIEME Janssen geboren.
Tieme is het zoontje van Jeroen en Natalie Janssen-Barzan.
Kleinzoon van Nando (secretaris) en Hilde (toog).
Tieme is 3.360 kg en 47 cm ….

Welkom  aan de Tieme en proficiat aan de ouders.

Secretariaat is verhuisd

Onze secretariaat is verhuisd!!
We hebben de VIP-ruimte ingepalmd….dus in de bovenverdieping van de grote kantine.
Op onderstaande foto een beeld van het “nieuwe” secretariaat, waar er al heel hard gewerkt wordt aan het nieuwe seizoen.

DSC_0072

Start trainingen jeugd

Het is (eindelijk) zover…Dinsdag 9 augustus beginnen de trainingen voor de jeugd, gevolgd op woensdag 10 augustus.

Voor de maand augustus hebben de trainers beslist om de groepen tot U9  samen te laten trainen, dwz dat als er twee of drie ploegen van een categorie zijn deze allemaal samen zullen trainen .  in september zullen dan de definitieve trainingsuren en dagen bekend gemaakt worden op deze site.

Wie traint wanneer?
U6: op woensdag en vrijdag van 17:45 uur tot 19:00 uur.
U7: op woensdag en vrijdag van 17:45 uur tot 19:00 uur.
U8: op dinsdag en donderdag van 17:45 uur tot 19:00 uur
U9: op woensdag en vrijdag van 17:45 uur tot 19:00 uur
U10: op dinsdag en donderdag van 17:45 uur tot 19:00 uur
U11:   Wout:  op dinsdag en donderdag van 18:00 utot 19:15 u
Kristof:  op woensdag en vrijdag van 18:00 u tot 19:15 u
U12:   Jean Marie:  op dinsdag en donderdag van 18:00 utot 19:15 u
Tekin:  op woensdag en vrijdag van 18:00 u tot 19:15 u
U13: op dinsdag en donderdag van 18:00 uur tot 19:15 uur
U15: op woensdag en vrijdag van 18:30 uur tot 20:00 uur
U17: op woensdag en vrijdag van 19:30 uur tot 21:00 uur
U21: op dinsdag en donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur

Agenda tweede trainingsweek senioren

Dinsdag 02/08: 19:30 uur: training

Woensdag 03/08:
Oefenwedstrijden:
1ste: SK Heusden 06  - AS V V : 4 – 4
Reserven : SK Heusden 06  - AS V V : 1 – 6

Donderdag 04/08: 19:30 uur: training

Zaterdag 06/08:
Bekerwedstrijd :
     1ste Ploeg: Herderen-Millen – SK Heusden 06: 3 – 2

Agenda eerste trainingsweek senioren

Programma eerste trainingsweek    SENIOREN

Ma 25/07: training 19.30 uur.
Di. 26/07: training 19.30 uur.
Wo. 27/07: oefenwedstrijd:  Godsheide – SK Heusden 06: 1 – 0
Do. 28/07: training 19.30 uur.
Za. 30/07: stage Valkenburg (Nl)  wegens teveel afzeggingen gaat stage NIET door !!!

Zo. 31/07:
beker v/h gewest:  1ste: SK Heusden 06 - Membruggen: 0 – 3
oefenwedstr. :reserven: SK Heusden 06 - Membruggen : 1 – 1                                                                                  .

P.S. Bericht aan spelers van de U21: de looptrainingen  beginnen  om 19:30 uur.
Neem contact op met uw trainer Wilfried (0475 724 311)!!!